bugün

öncelikle baska bir dine mensup olmayip, musluman olan yazarlardir. 21 inci yuzyilin 1 inci ceyreginde inandiklari dinin geregini yerine getirmeye ugras verecek yazarlardir ki isleri pek kolay degildir. Yazin gunes alna vurunca ac ve susuz kalmayi kendilerine cok görmeyip benden de cok sevap alacak kisilerdir.
Oruç tutma saatlerinde bir şey yiyip içemeyecek olan yazarlardır. yemin ediyorum, bir yerde okumuştum.
(bkz: oruç tutma saatleri)
Sıcakta zorlanacak yazarlar. Allah yardımcımız olsun. Evet.
Allah yardımcımız olsun kardeşlerim .
tutacağım ama sanki buradan böyle söyleyince biraz gösterişe kaçıyor?
ibadetin gizlisi makbul değil mi?
Geçen sene bir takım sağlık sorunları yaşadığından dolayı tutamamış ve bu sene Allah' ın da yardımıyla tutmaya hazırlanan yazarlardır. Bunların içinde bende bulunuyorum.
Ben tutacağım. Paketimi de beklerim.
ben 38. orucumu tutacağım inşallah.
not: ateşmi bir şey yazdı. donuzumda olduğundan okuyamadım. paket veriyorsa paket maket istemem. ben beşir derneği üyesiyim. zaten fakir fukaraya kapı kapı dolaşıp dağıtıyoruz.
bende diyeceğim ama kimsenin inanacağını hatta buna kendiminde inanacağını düşünmediğimden katılmıyorum bu etkinliğe.

ama ramazan ayında oruç tutacak olan arkadaşlara saygım sonsuz.

allah tüm dualarını dahi kabul etsin.

oruçları kabul görsün.
(bkz: sari civciv)

paketi ihtiyaci olan bir aileye gonderirsen cok mutlu olurum.
Allahtan mani keder olmaz ise.
Bende tutacağım daha doğrusu tutmaya çalışacağım. Başka bir ibadet yaptığım yok bari bunu yapayım azıcık.
üstüne vazife olmayan herşeyi merak eden bir sözlük topluluğu haline geldiğimizin açık ispatıdır. (bkz: hayırlı forumlar)

merakınızı da gidereyim, tutuyoruz evet.
allah kabul eylesin.