bugün

artık zamanı geldiğine kanaat getirdiğim önerme. hazır biri de bakınız vermişken dolduralım da boş boş durmasın değil mi?

aslında her takımın kötü dönemleri olur. bu da fenerin gelip geçici kötü dönemlerinden biridir. belki böyle iddialı bir laf etmek için erkendir bile kim bilir? ama hazır feneri böyle kötü yakalamışken dalgamızı geçmemek de olmaz.

insanların fenerle dalga geçme isteklerinin bu kadar fazla olmasının sebebini fazla düşünmeye gerek yok. aziz yıldırım ın ben türk futbolunun patronuyum ben ne dersem o olur tavırları, fener taraftarının kendilerini parasal kaynaklı bir özgüvenle başka alemlerde görmeleri buna yeter sebeptir.

eh işte allah'ın da sopası yok. kendini beğenmiş, kibirlileri böyle madara ediverir aleme. ne demişler parayla saadet olmaz.
(bkz: ben bu filmi gormustum)
(bkz: 9 kasim 2008)
ne sinema ne tiyatro ne de alemde bir gece bu sene de tek eğlence yine fenerbahce diye bi tezahuratı olan söz ayrıca şu şekilde pankartı vardır:

http://img528.imageshack.....php?image=eglencefu7.jpg
(bkz: fenerbahçe nin düşme hattından kurtulamaması)
lig tv aboneliğine geçip yaklaşık bir ayda fenerbahçenin 3 lig mağlubiyetini izlemişlerin haklı söylemi. Valla verdiğimiz paranın hakkını veriyor keretalar. portoyu ve ilerdeki arsenal maçlarını da düşünürsek eğlence tam gaz devam edicek gibi görünüyor.
(bkz: kina sevenler dernegi)
(bkz: geleneksel kına yakma bayramı)
(bkz: #4013827) bi de bu var.
kıskananların zaten başka eğlencesi var mıydı ? yani onlar için normal olan durum , adamların zaten çekemedikleri tek şey , hayatlarında ki tek elem fenerbahçe. yapacak bir şey yok malesef.
fenerbahçe'nin zevke getirici takım olma sebebinden kaynaklanan eğlencedir.

varsın elalem şampiyon olsun,
eğlenedursun, sevinsin coşsun,
sen kupaları almasanda,
ne diyelim fenerim canın sağolsun.

yine gelecek, o mesut günler,
kalplerde her zaman şampiyon fener,
sen kupaları almasan da,
cincona koydun, o bize yeter.

bestesini de ayriyeten, akıllara getiren söz. cincona daha koymadık ama sıkın dişinizi, 9 kasıma ne kaldı ki?
(bkz: eğlence zamanı)
(bkz: 9 kasım 2008)
hayatının futboldan ibaret olduğunu anladığımız sözlük yazarı deyişi. *
Antifenerbahçe atkılarının üzerinde yazılı olan gerçekçi sözdür.
kendilerine koyuldukca eglenen taraftarlarin soylemidir. cunku galatasaray 9 senedir, bjk 5 senedir fenerbahceyi yenemiyor.

edit : 10 sene oldu. daha ben cok editlerim burayi.
bu sene, her sene, nice 28 senelere açılımındaki önerme.
sezonu kupasız kapatan ama şampiyonluk sevinci yaşayan takımın değişmeyen sloganıdır.
mecburi istikamettir.

yapılacak birşey yoktur. çok üzüldük ama trabzonspor bizi güldürdü sağolsun.
Daum'un pasaportunun yakılıp tekme tokat gönderilişi ile zirve yapacak eğlence türü.
16 mayıs 2010 akşamı yaptıkları lapinlikle durumu perçinlemesi bakımından olaya olumlu katkısı olmuş fener taraftarına yazılmış bestedir.
hislerime tercuman olan cümle.
eğlendirmeyi bilmek de bir sanattır beyler hanımlar.
(bkz: eğlenilecek takım)
(bkz: dere vs paça)
on puan fark attığı galatasaray ve beşiktaş taraftarına giren çıkan ne acaba diye sordurur adama fenerbahçe. onlar da böyle eğleniyor ne yapsınlar.
bu fener olmasa kime güleceğiz, sağolsun fenerbahçe ve fenerbahçeliler.
fenerbahçe nin; "hadi bakalım fener göster amcalara" nasıl şampiyon taklidi yapıyorsun. diyaloğunu yaşamaya sebebiyet veren ve bu sebeple tek eğlence kaynağı olmasıdır.
(bkz: iyiki varsın)

(bkz: gül gül öldürdün gene bizi)
(bkz: 16 mayıs 2010)
an itibari ile bir fenerbahçeli digiturk üyesi, digiturk müşteri hizmetlerini arıyor...

**** digiturk müşteri hizmetleri ben aysun, nasıl yardımcı olabilirim?
-- sizin sattğınızzz dekoderee de seaokiimm çanak anatenedene bu nasıl hizmet lan!!''

**** beyefendi lütfen sakin olun. sorununuzu dinleyebilir miyim?
-- sorurnrumun amoansınariyim skicerimmm bu nasıll kutudur bu nasıl bir kanaldırır lanan n!!!

**** beyefendi sorun nedir ?
-- ulanaann bozzukk buu beeeaaa!!! hiç fenerr yenmiyooo amnkoyiim digitıurk!un bu nee lan!!!

**** kapatıp açın belki düzelir!??? ehehhe
-- senindenee amıananan koyiim laanannn hepinizz ibnesiniz olumm!
güncel Önemli Başlıklar