bugün

En sonunda bu yıl,Doğru zamanlamayla secdeye vararak, içlerinden çıktığım grup.
2 salla 1 bağla : /
Benimdir. Allahu ekber denildiğinde ellerimi havaya kaldırmak yerine eğiliyordum son anda çaktım durumu.
bu namaza kaç yıldır gittiğimi hatırlamıyorum, çocukluğumdan beri çok azını kaçırmışımdır. ama bunca senedir bir düzgün kılamadım. bugün ikinci rekatta secdeye gitmeden önce hoca 2 kere 'allahu ekber' dedi tekbir aldık fakat 3. yü aldıktan sonra solumdaki amca elleri yana salarken; sağımdaki amca ellerini bağladı. ben mi ne yaptım? sağ eli bağlama pozisyonuna getirip sol eli saldım.
Bu bayram beynim yandi herkez birbirine bakiyo zaten bizim saf yalan oldu biri rukuya gitmis biri secdeye dedim ayni namazi kilmiyozmu biz neyse onemli olan niyet niyet.
benimdir, heyecanlandım biri elini bagladi biri saldı, bende havaya kaldırarak buda benim tarzım dedim. demek isterdim.
Camide Bi' an Meksika dalgalanması oluyor zannettiren ekiptir.
Hatta kimisine de bakıyorum, neredeyse takla atacaklar.
Keskin ve yüksek zekam ile durumu kontrol ettiğim yerdir. maşallah çok şükür milletimiz önemli bir şey yapıyor. Bayram namazında herkes kaza kılıyorsu. Birisi imana gelmiş çıktı ezan okudu diğeri tesbih çekiyor. Hamdolsun çok büyük bir nimet.
bu senede katilmadigim topluluk. ama yan taraftaki 3-4 kisi kime kurban gitti bilemicem
Gecikme taktiğini herkes öğrenmiş. allahtan bu sefer feyk yemedik.
Bayram namazı is coming.

(#34030678) aynı hataya düşmemek için çalışmalarımız devam etmektedir.
Düzenli olarak her bayram namazında düşülen “Meksika dalgası feyki” ne yazık ki bu sene pandemi nedeniyle faciaya neden oldu.
Ramazan davulcusu ritimsizliğiyle olduğu için herkes tövbe çekti. Eskiden olsa latife olur, herkes gülümserdi.

https://m.uludagsozluk.com/e/34030678/
Benim yanımdaki rükuya gidecekken secdeye gitti elleri yere koyamadan öyle dondu kaldı 1-2 saniye sonra geri kalktı.

Allahım hatalarıyla yanlışlarıyla kabul eylesin. Amin.
güncel Önemli Başlıklar