bugün

kokoreci veya donerci acikmidir sorusubu akla getiren eylem.
ecnebi memleketindeyseniz çok sıkıntı olacaktır.
bu arada bu saatte uyanıkolanlar mesaj atabilir az konuşak uykum var.
Bir koşu disari cikip kebap yiyip gelmeyi gerektirir. 1.5 porsiyon yaninda koz sogan ve kirmizi biberle. Yeni geldim aq. Leş gibi soğan kokuyorum.
benim başıma gelen şeysidir, buzdolabına saldırı düzenleme vakti !
Eğer o sabah evde gün varsa çok şanslı olunan durum. Zeytinyağlıdan mı başlasam yoksa paçanga böreğinden mi? Puff.. Bilemedim ki şimdi.
2 saat daha bekliycem fırın açılsın sıcak sıcak somun ekmeğiyle tereyağlı yumurta Ezine peyniri ismini bilmiyorumda şu koca koca kilosu 20 tl olan zeytinden bi de yanına kornişon ve biber turşusu böyle ufak ufak, ha bide köşede Kaymaklı yoğurtta dursun yedi sekiz lokmada bi ekmeğimi bandıriim yanlız olmadığımı hatırliim.
Bardakta çabuk domates çorbası ve yanına bayat çeyrek ekmek süper olur.
çok iğrenç bişey abi ya yesen Bir dert yemesen 2.
Yersen yüzde yüz kilo habercisi.
Yesem olmuyor, yemesem olmaz.
Dil dursa hakim bey boğaz hiç durmaz.
Sabah kahvaltısında içmeye başlayıp tüm günü aç geçiren ve hala daha aç olan bünyem için olağandır.
uyumadan önce gerçekleşen durumdur, bu gece takriben 00.30'da başladım, az önce bitti.
tam ne yesem diye düşünüyordum bu başlığı gördüm hala düşünüyorum ne yesem.*
Ayni sorun bende de vAr.

karnimda alman kurdu var sanirim. Pardon kil kurdu.
Gece yemek yemenin tadı bir başkadır. Aksini iddia eden zayıftır sözü geldi aklıma.
Evde gram yemek olmayışı dahada çok acıktırdı resmen. Bu saatte acıkmak yiyecek bir şeyler varsa güzeldir. Yoksa işkence.
Dolaba boş boş bakmama sebep oluyor.
Çok acıktım ve cuttroath kitchen izliyorum.

Hadi izliyorum ve acıktım , yiyecek bir şey yokki yahu.
Bu saatte ayakta olan her bireyin başına gelen hadise. Bu saatte kahvaltıda yapılmaz. en mantıklısı çorba içmektir.
Uyandın.. birazdan tekrar uyursun. Kalkıp kim hazırlayacak? O zaman geçmesini bekle. -beyin.
görsel
Başlığı sabah 10 da gören insana normal gelecek istem.
Saat 11 ve öldürmeyen allah bu saatte acıktırdı. Yesem canim bisi istemiyo yemesem aciktim. Puhhh.
Daha erken gece 2 veya 3 de olmalıdır. Zamandır acıkmaktır.
Yine acıktım.
görsel
güncel Önemli Başlıklar