bugün

malum ülkeden ibretlik haber.

görsel

https://t24.com.tr/haber/...di-diyerek-oldurdu,921163

spoiler
Ankara’da Önder Çelik isimli kişi nikâhlı eşi Seher Çelik ve sevgilisi Gül Yeşim Kavuştuk ile aynı evde yaşamaya başladı. Ayrı odalarda kalan kadınlarla sırayla bir gece geçiren Çelik, sırayı şaşırıp eşi Seher ile iki gece üst üste geçirince Kavuştuk kıskançlık krizine girerek sevgilisini öldürdü.

Ankara Pursaklar’a bağlı Ayyıldız Mahallesi Mithatpaşa Sokak’taki evde önceki akşam yaşanan cinayet, çok çarpıcı bir hikâyeyi barındırıyordu. Önder Çelik (43), Seher Çelik (34) ile evlendikten 2 yıl sonra sevgilisi Gül Yeşim Kavuştuk’u (40) da aynı eve getirdi.

iki gece üst üste eşinin odasına gidince...
Hürriyet’in haberine göre; Çelik, farklı odalara yerleştirdiği iki kadınla aynı evde yaşamaya başladı. Ayrıca sıraya koyarak her gece birisinin odasında kalıyordu. Önceki gece ise sıra şaştı. Kavuştuk, birlikte yaşadığı Önder Çelik’in nikâhlı eşiyle 2 gece üst üste geçirmesiyle kıskançlık krizine girdi.

Göğsünden bıçakladı
iki kadın ile Çelik arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Kavuştuk, mutfaktan aldığı bıçakla Önder Çelik’i göğsünden bıçakladı. Bıçağın kalbine isabet ettiği Çelik, evde hayatını kaybetti.

Olayın duyulması üzerine eve giden polis ekipleri Önder Çelik’i öldüren Kavuştuk’u gözaltına aldı. Korkudan başka bir odaya girerek kapıyı kilitleyen Seher Çelik de bulunduğu yerden çıkartılarak ifade vermesi için Emniyet’e götürüldü.

“Sıra benimdi”
Kasten öldürme suçundan mahkemede tutuklanan Gül Yeşim Kavuştuk’un ilk ifadesinde, “Geceyi benimle geçirmesi gerekiyordu, akşam benim odama gelmeyince yanlarına gittim. Sıra benimdi, bu geceyi benimle geçirmen gerekiyordu dedim. Tartıştık. Bana hakaret etmeye, şiddet uygulamaya başladı. Mutfaktan aldığım bıçağı kendimi korumak için salladım, öldürmek için bıçaklamadım” dediği öğrenildi.
spoiler
(bkz: sıra gecesi) ile karıştırılmaması gereken beyanat.
Acı bir olay. Gencecik adam ölmüş. Biz burada rahmetliyi düşünüp
Getir o haşmetliyi de gölgesinde rakı içelim diye düşünüyoruz.
Rahmetli şehit sayılmalı mezarıda türbeye çevrilmelidir. Son adam gibi adam gitti.
en çağdaş, fuhuşun zinanın su gibi aktığı ülkede multi milyoner olsan şu hayatı yaşayamazsın amk.

aynı semtte sokakta öpüşen iki genç görseler taşlarlar ama imam nikahlı olup threesome yapınca sorun yok.
Sen kim iki kadin almak kim, sırayı bile karıştırmış. Bir de bu adamlar 4 e kadar yolu var der.
Ne hayatlar var amk ya. Seks sırasını şaşırdı diye kıskançlık krizine girip öldür amk. Hayır bir de şimdi bunu öldürdün de şimdi seni kim sikecek kimse senle artık onu yapmak istemez. Çünkü o sırayı karıştırdı diye öldürdün. Yani ne olacak, benim ona kafam takıldı amk.
Netfilişk yassaglansın, milletin ahlagını bozuyor.

Evet, bunlar kesinlikle Netflix üyesidir.
Bu gibi durumlarda planlama uzmanlarından yardım alınması gerekiyor.

Yalnız rahmetliden işin sırrını öğrenemedik ona yanarım.
Ulan ne hayatlar var. Program karışıyorsa bir sekreter istihdam etseymiş keşke rahmetli. Çok olunca karışması normal.
biri imam nikahlı olsa da neticede eşi, sevgilisi değil. Fakat ikisini aynı evde biraraya getirmek zaten başlı başına bir facia. Kan çıkacağı başından belli. Hem ekonomik durumu müsait değil hemde ikinciyi almış. Tamam belki ruhsat var ama Ne kadar uğraşsan adalete riayet edemezsin diye de ikaz var ayette, yani tek eşliliğe yönelik tavsiye var. Ama dinleyen kim..
planlamadaki küçük bir hata ölüme neden olmuştur.
(bkz: ahzab 51)

Şüphesiz bunda düşünenler için ibretler vardır.
aptal kadına bak sen,

ne var yani ölüm mü var?

üst üste iki gece de seninle yatardı eşitlenirdiniz.. kafasına soktuğumun evladı.
ne haberler okuyorz te Allahım ya, kadınlar nasıl kabul edebilir kumayı ve madem paylaşılmaz bi adam dı nasıl baştan razı geldiniz.. şaşkınlık içerdinde okudum haberi..
Hep birlikte sarılıp yatsalarmış. Zaten aynı evde yaşıyorlar aynı yatağı da paylaşabilirlerdi.