bugün

bakın ben bazıları gibi yalan yere ortaya atmıyorum bu iddiayı. değer verdiğim her şey üzerine and olsun ki eğer bu kadar pasif bir sözlükte beni sevmeyen 120 kişi çıkarsa, burada durmamın bir anlamının olmadığına inanacağım. 100 demedim çünkü burada kalmak istiyorum gerçekten, kolay olmasın istedim. gece 12 ye kadar mühlet.

yalan olmayan ama gerçekleşmemesini umduğum iddia. bu sozluksuz bir hic olurum.

edit: verilen arti oylar eksileri goturuyor kuralini belirtmeyi unutmusum.

edit 2: s*ki tuttuk. hile karistigina inaniyorum ama yine de sozumuz sozdur. allah rizasi icin arti verin

edit 3: gece 12 ye kadar dedigimi hatirliyorum, hemen havalara girmissiniz. belki fikir degistirenler olacak ya da arti oylarim cogalacak? allah rizasi icin suruye uymayin eksilemeyin. siz koyun degilsiniz.

edit 4 : tamam amk veda konusmasini hazirliyorum 12 _ye kadar bekletmicem sizi.
(bkz: eksilenme öncesi feveranı)
(bkz: beyler iteleyin inciye)
hasiktir ne ara 10 yaptiniz. fake hesaplarla eksilemeyin lutfen adil olun!
Bu sözlüksüz bir hiç olurum demiş birde, duygulandım. Yinede bu sözlükte piç olmandan iyidir diye düşünüyorum.
inanin istatistik falan hicbiri umrumda degil. gercekten giderim -120 oy olursa. ama dedigim gibi her arti bir eksiyi goturuyor. hafiften yusuf olmaya basladim.

sevenlerimin arti oy vermesi gereken baslik.
(bkz: uludağ sözlük moderasyonu komedisi)
primle bir ilgisi yok. sevgi testinden ibaret. verilen artilarin da bir anlami olmali. her arti kal her eksi siktir git demek.
s.git zaten bir hicsin boyle bos işlerle ugrastigina gore.
başlığı ben açsaydım entry bile girilmezdi aq.

abv.
gittikten sonra bol göt parmaklamalı günler dilerim efenim.
bunlar hep 14 yaş krizi

(bkz: ergenlik)
resmen acilan sandik sayisini takip ediyor gibiyim.
heyecanli.
hafız cükü tuttun
geri dönmek yok ama.
17 eksi oy kaldığı gözlemlenen geri sayımdır. başlık yukarılarda kalsın bakalım ne olacak *
acıdım artı verdim, ben de pek hoşlaşmam kendisinden ama yazıktır yapmayın başlığı.

ek: yemediler, sözünde dur ve git lütfen bak 120 oldu.
ek2: valla gitti.
ne acıcam buna ya bi kere verdim eksiyi bidaha bastım ama yemediler.
Go home yanky!
(bkz: 1 saatte eksi 120 oy almak)

Herif o kadar şanssız ki rekor kırdı.
120 oldu artik gitmezsen
orospu cocugusun.
(bkz: don t feed the troll) *
hadi olum git artık ne yüzsüz cıktın aq ya.
görsel
eksi veren tayfa adına sana " siktir git " diyorum.
2 saatte 136 kisi olduguna gore gece 12ye kadar bin kisiyi gorurdun kucuk oynadin haci.
güncel Önemli Başlıklar