bugün

Gunes kremlerini surun Gozluklerinizi takın.
Bi dönem ortalığı kasıp kavuruyordum. Ah be gençlik.
Infatuated abayı yakmış demek, ne yazsam bilemedim.
Aşığım ben aşığım.
Öleceğin günü görebiliyorum ve bu beni üzüyor. Ölürken gördüğün son şey olmak istiyorum. Azrail canını acıta acıta ben olup alsın...

Emin misiniz, benim hoşuma gider de sizi bilemem.
(bkz: engage)
Animelerin son peygamberiyim.
tanıyor olabileceğiniz yazarları görmek için tıklayın.

link editi: facebook ile uye ol
Parmağımdan kaçış yok.
Ben böyle hayatı s*kim.
aslında sessizliğim birer çığlık, ve her çığlığım aslında bir isyan.
GAZEL 6

Dostum âlem seninçün ger olur düşmen bana
Gam degil zira yetersin dost ancak sen bana

Aşka saldım ben beni pend almayıp bir dosttan
Hiç düşmen eylemez anı kim ettim ben bana

Can ü ten oldukça benden derd ü gam eksik degil
Çıksa can hak olsa ten ne can gerek ne ten bana

Gamze tigin çekti ol mah olma gaafil ey gönül
Kim mukarrerdir bu gün ölmek sana şiven bana

Ey Fuzuli çıksa can çıkmam tarik-i aşktan
Reh-güzer-i ehl-i aşk üzre kılın medfen bana

GÜNÜMÜZ TÜRKÇESiYLE

Dostum, eğer senin yüzünden herkes bana düşman olsa da gam değil, buna üzülmem. Çünkü dost olarak yalnız sen bana yetersin.

Ben kendimi bir dosttan öğüt almadan (onun öğüdünü tutmadan) aşk âlemine attım. Benim bana etti­ğimi hiçbir düşman etmez.

Bu can ve ten var oldukça dert ve gam eksik olmaz. Can çıksın, beden de toprak olsun, bana ne can gerek ne de beden.

Buluşmanın değerini bilmeden, ayrılığın belâ­sını çekmeden sevgiliden ayrı kalmanın karanlığı pek çok insana aydınlattı.

Aşk, âşığı her ne kadar üzüntülere, acılara boğsa da bu uğurda çekilen sıkıntılar ile âşık olgunlaşır, aşk onu yüceltir, böylece pek çok hakikat ortaya çıkar.

Ey bahçıvan! (Senin bahçendeki) selvi ağacı ile gül bana duman ve ateş gibi gelir. Ben gülbahçesini ne yapayım! Gülşen sana, külhan bana olsun!

Selvi ağacı şekil bakımından, yukarıya doğru uzayan boyu yönüyle dumana, gül de kırmızılığı dolayı­sıyla ateşe benzetilmiştir. Külhan, hem ateşin hem de dumanın bulunduğu ocaktır.

Ey gönül! O ay yüzlü güzel, keskin yan bakışı kılıcını çekti. Sakın gaflete dalma, dikkatli ol. Bugün sana ölmek bana da yas tutmak karara bağlanmıştır.

Ey Fuzuli! Can çıksa da ben aşk yolundan çık­mam. Bana (öldüğümde) âşıkların gelip geçtiği yol üze­rinde bir mezar yapın.
Şimdi buraya nasıl biri olduğumu ,ne hayaller kurduğumu,neler yapacağımı, neler yapmayacağımı düşünüp yazardım ama uyumam gerek.
Not: Oblomovluk yapıp ismimi bile bitirmemiş birisiyim
Hahahahahaha.
hepsi manyak bunların, alayı gerizekalı.
elimde bi kaç tane fazla prensip var olmayana verebilirim.
Sanırım özel bir şeyler yapmama gerek yok. Herkes eşsizdir zaten, ben de dahil.
içer misiniz bikahve?
cuma günü saat 23.00' da neredeydin?
3x + 12 = x + 26
Şimdi bunu çözeceğim.
X=7
Tek tek çözmekle uğraşamadım.
görsel
Motosiklet pahalı ve tehlikeli bir zevktir. Apaçilik yapmayın motorla şaka olmaz.
glaurung u gören oldu mu? en son burdan geçmiş. uzun yıllardır savaşıyorum şöyle bi ağız tadıyla ölemiyorum.
Vurulduk ama ölmedik. Delindik ama sızdırmadık.
Çay var içersen, ben var seversen.
Ne yani 30 yaşında yağız bir anadolu delikanlısıyken tekerlek mi olalım ?