bugün

1922'de 458 milyon kişi, yani dünya nüfusun dörtte biri, Britanya imparatorluğu'nun egemenliği altındaydı[1] ve toprakları 13.000.000 milkareyi (33.000.000 km2) kapsıyordu.[2] Sonuç itibarıyla siyasî, dilsel ve kültürel kalıtı yaygın olarak devam etmektedir.
(bkz: aslan yürekli richard)
All hail britannia!
Kimse kusura bakmasın dünya üzerinde ki en asıl imp.
dünyanın gelmiş geçmiş en büyük imparatorluğudur.
görsel
osmanlıyı da işgal etmiştir.
islam kilidinin anahtarlarının teslim edilmesi gereken güvenilir devlettir!

ben demiyorum, iskilipli atıf haini diyor:

(bkz: islam kilidinin anahtarını ingiltere ye vermek)
görsel
dünyanın gelmiş geçmiş en büyük imparatorluğudur sınırları 33.000.000 km ile moğol imparatorluğu'ndan bile büyüktür.
(bkz: ingiltere nin eski sömürgeleri)
hakkında çok fazla haber geçmeden etliye sütlüye karışmıyormuş gibi görünüp saman altından dünyayı yöneten imparatorluk.
Türkler yıkmıştır. (bkz: Çanakkale krizi)
(bkz: kanada'nın bağımsızlığının atatürk sayesinde olması).
Üzerinde güneş batmayan imparatorluk.
Korkak ve götelek ingilizlerin yurdu. Her ne kadar aşağılık bir millet olsalar da Erkeklerine bakarken ağzımın suyu akıyor.
(bkz: Gary oldman)
(bkz: Jude law)
eski süpergüç devlet.
yerini abd almıştır.
Halen süper güçtür.
coğrafi olarak küçük bir ülke olmasına rağmen yaklaşık 500 milyar dolar ihracat rakamına sahiptir.
bunun çokta bir önemi yoktur.
Dünya eğitim sektöründe ingilizler önemli bir yere hakimdir. Bu da hizmet sektöründe büyük gelir elde etmesini sağlar.
parasının değerlidir.
ingiliz milletler topluluğuna bağlı bir çok ülke vardır.
Kanada, avusturalya, yeni zelanda, barbados, bahama, grenada, saint lucia, saint vincent ve grenadinler, atigua ve barbuda, saint kitts ve nevis, belize, fiji, papua yeni gine, solomon, tuvalu
ingilizce tüm dünyadaki en etkili dildir.
ingilizler dünyayı yönetirler.
amerika'da yönetici ve finans sektörünü elinde tutarlar
vs. vs.
bazı geri zekalılar için hayaldi artık hayal bile değil .
sadece afrikada 15 milyon insanı katletmiş yerin dibine geçesi bir imparatorluktur. sömürge ve el koymaları saymıyorum bile.
görsel
1765 ve 1938 yılları arasında Hindistan´ı sömürerek 45 trilyon dolar gelir elde etmiş devlet.
sömürmeyi çok iyi bilen bir devlettir.
aslen kökenleri fransız ve alman topluluklarından oluşan imparatorluk.

yani ingiliz vatandaşının kökenine indiğiniz zaman karşınıza ya fransız ya alman(germen) çıkacaktır. böylede soysuzlar esasen. karaktersiz köpekler.
Okyanusun ötesinde bile "toprakları" olan sömürge imparatorluğudur.
Onu bunu sömürüyor birde gurur duyarak biz güneş batmayan ülkeyiz diyorlar. Erkeksen bileğinin hakkıyla çalıp çırpmadan o tarihi yaz. Biz onu yaptık işte.
Gariban ülkelerin belası

Emperyalistlerin alası

Arapların yeni ilahı

Allah'ın pişmanlığı(olsa gerek.)
1997 de son bulmadı. Halen devam etmektedir. Modern monarşi şeklinde varlığını sürdürmektedir. Son söz yine kraliçede.