bugün

şaheser kesinlikle bir şaheser. roman okumak gibi empati yapabiliyor kendinizi karakterin yerine koyabiliyor onunla kızıp hatta onunla işler yoluna girdiğinde bir oh! çekebiliyorsunuz. böyle kaç dizi vardır bilmiyorum. ama şuan bildiğim böyle başka bir dizi yok. hatta dizi deyip bir sınıflandırma yapmak bile olmaz. dediğim gibi bir şaheser.
Arkadaşlar bunu beğenmeyenlerle muhattap olmayın ciddiyim. Zevksizin daniskası onlar.
https://scontent-fra3-1.x...40d6ea154&oe=56697DC6

--spoiler--

And Jon Snow knows nothing.

--spoiler--
umarım geri gelmez dediğim efsane. efsane kalması için gelmemesi gerekir.

edit: ha bu arada o havayı almak isteyenler için hali hazırda zaten better call saul mevcut.
Bir diziyi ancak bu kadar efsane yapabilirlerdi.
(bkz: where is breakfast)
Efsane diyorum. Kral diyorum. Henüz izlememiş olanları kıskanıyorum.
asla bir fringe dizisi değildir.

fringe izlememiş, kriminal dizi nedir bilmeyen yazarımsılara dert olmuştur.

--spoiler--
böyle dandirik diziler izleyeceğinize fringe izleyin de biraz düşünce gücünüz gelişsin, bir santrifüj nedir öğrenin.
--spoiler--
asla bir cennet mahallesi değildir.
(bkz: metamfetamin/#27358938)
bir çok diziyi bitirdim devam edenleri takip ediyorum. breaking bad çok tavsiye edildi başlamayı düşünüyorum.
-spartacus
-prison break
-game of thrones
-vikings
-merlin
-teen wolf
--spoiler--
dizinin öncesi niteliğinde olan ''better call saul'' adlı dizide walter white ve skyler orospusu 2. sezonunda ekranda görünecek.

kaynak: Vince Giligan.

--spoiler--
geliyor, geri dönüyor, o dönüyor.

http://paylasman.com/cont...yilinda-geri-donuyor.html
bu dizinin birinci sezon 6.bölümdeyim şuana kadar acayip duygusal ve inanılmaz sıkıcı geçti bölümler gerçekten merak ediyorum nasıl efsane diyorsunuz kestane olmasın sonra bu diziyi izlemiş bitirmiş kişiler yorum yaparsa sevinirim.
Şunu izleyip de beğenen varsa amına koyayım. Bu kadar sıkıcı ve ağır geçen bir dizi yok.
Daha da bayacak.bir bölümde walter sırf uzağa bakıyor.
dünya tarihinin en iyi dizisi. benim için efsane idi. ama imdb'de de en iyi diziler listesinde kabak gibi 1. sırada imiş. demek ki insanlar biliyor ağzının tadını.

eğer sıkılıyorsan izleme. çünkü devamı da aynı derecede "sıkıcı". yani hızlanma falan olmayacak. ilk 6 bölümde kapamadıysan siktir git izleme hiç. vakit kaybetme. diziye de bok atma.

diğer dizilere benzemez. bu diziyi izleyip zevk almayan adamın henüz yaşı gelmemiştir. yaşını bekle panpa.

bu dizinin en iyi yanı bir girişim hikayesi anlatmasıdır.

bu diziyi beğenmediği için kız arkadaşımdan soğudum daha da konuşamadım. yokluğunu 1 dakika bile hissetmedim sonra. aramaya ihtiyaç duymadım öylece ayrılmış oldum. yani hayatımda yaptığım en doğru iş olduğunu anladım sonradan. beni sinir adam mal bi kızmış.
bu diziyi izleyip beğenmeyen kişiyle muhattap olunmamalıdır.
ilk sezondan sonra giderek güzelleşen dizi. biraz sabrederseniz ikinci sezonda falan heyecan kat sayısının ne kadar arttığını görürsünüz.

ayrıca bir dizi var tavsiye etmeden duramıcam. cidden 4.sezonda iyi geçerse gerçek efsane olur.

(bkz: banshee)
arkadaşlar ned stark ölüyor. ay pardon yanlış gelmişim.

izlenmesi gereken bir dizi.
Bana yaşın gelmemiş deyip panpa kelimesini cümle içerisinde kullanan bir seyirciye sahip dizi.
her yönüyle efsane dizidir.
Kamera açılarıyla dialog içerisinde ki kelimeleri göndermeleri anlaşılmazsa sadece muhteşem oyunculuğu olan bir diziye dönüşür daha yüzeysel bakılırsa son sezona kadar level atlayarak düşmanlarından kurtulan bir adamın hikayesi bile olabilir,

Detayları anlaşıldığında ise efsanedir.
Better call saul gibi harika bir diziyle tanismamiza neden olan harika bir dizi.
(#28939368).