bugün

Bence bu zaman kadarki en iyi dizidir. Bakın bence diyorum sırf bu yüzden linç edilmek istemediğimden açıklama yapıyorum.

Evet efendim beni bu dizide en çok çeken olay kamera açıları.
Özellikler dizinin introsundan önce girilen kafa yaşama sahneleri.

Bundan sonra böyle harika bir dizi gelir mi hayır diyemem illaki gelecektir ama gelme zamanıın kısa olması biz dizi severler için en büyük sevindirici haber olacaktır.
Çeviren: taşkano iyi seyirler, yo!
bir adet skyler barındıran dizi. yo!
bitmesine en çok üzüldüğüm 2 diziden biri.diğeri için (bkz: prison break).her güzel şeyin de bir sonu vardır be sözlük.
izlemeyi düşünüyosanız düşünmeyin izleyin pişman olmazsanız, öyle bi akıcılığı başka bi dizide bulamazsınız
her şeyiyle kusursuz bir diziydi.

devam ederse şukela olur.
oğlum ciddi ciddi şu diziyi hala kötü bulanlar var ya.. ben bir şey diyemiyorum artık onlara. ulan supernatural mi dünyanın en iyisi ! yoksa the vampire diares mi? ahahahaha. şunu kabul edin artık bu dizi gibi bir dizi henüz gelmedi ve gelmesi de uzun zaman alacak.
sıkılıp bırakanların çoğu 2. sezonda ki yavaşlıktan dolayı bırakmış, dizi zaten adam akıllı 3. sezonda kendine geliyor. her şeyi bir yana bırakıp ilk 2 sezonunu izleyin. zaten devam etmek için kendinizi zorunlu hissedeceksiniz.

ayrıca abartılıyor diyenlere küçük bir hatırlatma imdb de mi abartıyor amk ?
http://www.imdb.com/searc...&title_type=tv_series

edit: ayrıyetten prison break gibi bir gerçek daha varmış beyler. ona da bir bakın derim.
En iyi drama dizisi ödülünü almış ecnebi dizisidir. Şahsi görüşüm de aynı yöndedir. Kıvrak zeka ürünü olaylar ve bir sonraki bölümde nolacak hissiyle dolup taştığınız bağımlılık yapan bir dizi.
hayatımın dizisidir. gelmiş geçmiş en iyi dizidir. nokta net.
Çok fazla abartılan dizi.
Bu dizi cidden balon.

Ya herkes mi zevksiz olur anlamıyom ki.
(bkz: orospu skyler)
diziyi yokluktan ve izlemeye devam ediyorum ancak o jane bir harikaydı nerdesin jane.

görsel
keşke daha önce hiç izlememiş olsaydım ve ilk defa şimdi izlemeye başlasam dediğim muhteşem ötesi sanat hede hödesi.
kurgusu ve senaryosuyla hem gerçekçi hem de üstdüzey kaliteli dizidir.
Fakat final sezonuna yeni başlamış olmama rağmen sözlüklerde abartıldığını düşünüyorum açıkçası dexterı izlerken daha çok heyecanlanmıştım ;ayrıca 5. Sezon 2. Bölümü itibariyle lostla mukayese edemeyeceğim dizidir yo!
3 öğrenci bu diziden esinlenip cinayet işlemiş:

http://www.cumhuriyet.com...le_eritmek_istediler.html
izledikten sonra insanda beeeç deme isteği uyandıran dizi.
2 haftada 5. Sezon 10. Bölüme geldiğim dizi.
(bkz: where is my money bitchh ha)
çok güzel dizidir, izledikten sonra diğer diziler pek sarmıyor .
Kadıköy Moda'da açılan kahve dükkanının konseptine konu olan dizi.
Finalde çalan baby blue yu hala dinlerim.
8.5 aydır sadece 12 bölüm izleyebildiğim dizi .fazla sıkıcı değil mi sizcede ? sadece kimyayı çok sevdiğimden meth sahneleri heycanlandırdı ama karısının kezban tripleri bitirdi beni.
abartıldığı kadar iyi olmayan dram konulu dizi. prison break, house izleyin kendinize gelin.
5 sezon 62 bölümden oluşan mükemmel bir suç drama dizisi.
4.sezon 8.bölümde walter jr. nin illüminati baskılı t shirt ünü ifşaladığım dizi. hey yo benden kaçmaz yo.

görsel
Dakika; 18 sıraları