bugün

hikayenin devamı değil, öncesi "better call saul" olarak ekranlarda.
müthiş müthiş diyorlar, 2. sezonun 4. bölümüne kadar geldim şuan için öyle müthiş bir şeyini görmedim açıkçası.
Bende merak ediyorum izlesem mi ki?
3. sezonun 7. bölümüne geldim hala müthiş bir güzelliğini görmedim.
finaline gelindiğinde neden bu kadar hızlı izledim diye kendinize kızmamak için yavaş izlenilmesi gereken bir dizi.
+say my name
-Heisenberg
+you're goddamn right.
4. sezonu az önce bitirdim hala öyle aman aman bir güzelliği yok.
diziyi sonunda bitirdim. 1, 2 ve 3. sezonları bana kalırsa sik gibi, 4. sezon idare eder fakat 5. yani son sezon gerçekten güzel.

son sözüm ise gelmiş geçmiş en iyi dizi unvanını kesinlikle hak etmiyor bilginize.
hakkında guzel olup olmadıgı konusunda cesitli soylentiler ilerigelen, neyse yaaa ben 2 kere izledim , o bana yeter.
--spoiler--
remember my name
--spoiler--
hayzınberg ortama girer.

jesse - yo mr white ! son pakedi yüklüyor muyuz ?

mike - telefonundaki bataryayı çıkar, dinleniyor olabiliriz.

hayzınberg : say my name ...

jesse, mike: ha ha hayzınberg.

hayzınberg: you gaddamn rayt!
sağlam bir bitchi barındıran dizi.
breaking bad'i en iyi dizilerden biri(şahsen izlediğim en iyi dizi) yapan en önemli etkenlerden biri de olayların yoğurularak,sanki izleyici de işin içindeymiş gibi hissettirmeleri.dizi yıllar sürdü fakat dizinin içindeki olaylar 1 yıldan biraz daha fazla bir süre.dipten zirveyi yeri geldi walter white ile yeri geldi jesse ile yaşadık,hissettik.bir dizi ancak bu kadar seyirci ile his bağı kurabilirdi.
dipnot : özlüyor insan.fakat saul goodman ve breaking bad sevenler için better call saul spin-off dizisini tavsiye ederim.
skyler white'nin ısrarla orospu olmadığını iddia edenlerin var olduğu dizidir. skyler white başorospudur. inkar edenin annesi skyler white'dir.
müptezeli olduğum dizi. Canım sıkıldıkça durup durup baştan başlıyorum. 4 defa bitirdim Beşincinin 3. Sezonundayım.
4. sezonun ortalarına kadar "neden dünyanın en iyi dizisi diyolar buna", hatta "keşke başlamasaydım" bile diyerek izlenen, 5. sezonla birlikte "baya iyimiş" diye düşündürten, son 2-3 bölümü ve finaliyle beyin patlaması ve psikolojik bozukluk yaratan ve bunca övgünün nedenini anlamanızı sağlayan tanımlayacak kelime bulunamayan dizidir. ama o aşamaya gelmek için malesef en az 4 sezon dizinin yavaşlığına, gerginliğine, gereksiz uzun ve bayıltıcı sahnelerine dayanmanız gerekiyor. sonunda ödülünüzü en iyi şekilde alıyosunuz.

edit: saul goodman dizide gelmiş geçmiş en iyi karakterdir.
bir kimya öğretmeninin kanser olduğunu öğrendikten sonra uyusturu imal etmeye başladığı harika bir dizidir.
Bir öğretmenin neler yapabileceğinin kanıtı olan dizidir. En sevdimlerimdendir, tadı damagımda kalandır. Biraz daha geçsin tekrar izleyeceğim.
dünyanın tartışmasız en iyi dizisidir.

bunu izleyip bitirdikten sonra insan 1 hafta kendini boşlukta hisseder.

mükemmel bir sezon finali yapan the walking dead bile breaking bad in verdigi hazzi veremiyor.
Bittiğine en çok üzüldüğüm dizilerden, bide spartacüs var.
tırt diyenlerin götüyle izlemiş olduğu dizidir.
birçok kaliteli dizi var ve hiçbirine dünyanın en iyi dizisi diyemem ama breaking bad harika bir dizi benim için.
yokluğu better call saul ile doldurulan dizi.
Bu diziyi hatirlatmayin bana oturup bir daha izlerim, lütfen yapmayın.
4.sezonun 3.bölümünün girişi beni nedense yarmıştır puhahaha uykusuzluk.