bugün

nicki mükemmel ve yaratıcı ama nickinin * dezavantajları var.

mesela demin save your heart for me şarkısına entry girmiş hatta başlık açmış. belli dertli adam dalga geçmekte bize yaraşmazda bu nick ve buna benzer entryler garip duruyor adamda daha doğrusu nickte. o nickle en duygusal olarak ağlayarak otuzbir çekmek başlığı açılır.

neyse üstadıma ve nickine selamımı çakar saygıyla eğilmem. *

editerrss: nickinin arkasında durdu dediğim başlığı açtı. artık saygıyla eğilicem lan. *
(bkz: ağlayarak otuzbir çekmek/#10851269) (başlık yönlendirilmiş)
(bkz: save your heart for me)

çok yönlü bir yazardır.
inci sözlükte de ayni nickle bir yazar vardır lakin aynı kel adam mı aynı yazar mı bilemem.
edit: inciyle ekşiyle tuzluyla alakası yokmuş. *
en sevdiğim yazarlardan birisidir. çaylaklığım kalkınca bol bol muhabbet edeceğimizi umarım... *

edit amk: moderasyon fail. yanlışlıkla çaylak olmuşuz...
sözlüğe yazar olmamla bana ilk hoşgeldin demiş güzel sözlüğün güzel insanı. nick in de çok duygusal anlamlar taşıdığını zaten söylememe gerek yok.
en güzel bi duygunun yazarı. kanka insanı.
(#11381737) the usual suspects çıkarımıyla yarmış yazardır *
aman yarebbim bu nickteki biriyle nasıl paralel düşüncelerim olabilir diye öncelikle dumur olduğum * daha sonra yazdıklarına bakınca güzel yazıyomuş hakket dediğim mütevazi yazar. *
klavyesi güçlü yazar. aynen devam etmesini diliyorum.

(bkz: sözlüğü cazip hale getiren yazarlar)
(#10049666)da da ispatlandığı üzere yazar bu denilen yazar.
gece gece beni onure eden yazar. (#12250607) teşekkürlerimle.
nickine yarıldığımız yazardır. *
nicki her gördüğümüzde yaran yazardır.

(bkz: johnny sins)
kapıcısı bayan olan, kendisi hatun olmayan yazar. ehehee..

(#12299700)
(#12299793)
(#12423958) aşık olmuştur en nihayetinde...
(bkz: taksimetre dikizlemek/#12424828)

gece gece yarmıştır bu keloğlan.*
klavyesine kuvvet.
iyi bir yazar olmak için gerekli bütün niteliklere fazlası ile sahip olan uuser. sahip olduğu değerleri korkmadan savunması ve bu değerlerin sonuna kadar arkasında durması en dikkat çeken özelliği. uludağ sözlük böyle bir yazarı bünyesinde barındırdığı için gerçekten çok şanslı. tabi biz de onun entrylerini okuyabildiğimiz için şanslıyız. * ayrıca kendisini tüm çevreme tavsiye ettim, artık onlarda kendisinin tüm entrylerini keyifle takip edebiliyorlar. *

umarım bu kalitesinden hiç ödün vermez.

edit: kendisi meğerse film endüstrisinde önemli bir şahsiyetmiş,gurur duydum!
(#13477111)

duygulandım la...
(bkz: idolümsün abi)
hangi sözlükte ve kim olursa olsun saygı duyacağım nicki olan yazardır.
onun bir adı var. saksı değil o.
basın açıklaması yapma gereği duymuş yazardır,

(bkz: brazzersdeki kel)
(bkz: brazzerstakikeladam)
(bkz: brazzersdakikeladam)
(bkz: brazzersdaki kel adam)
(bkz: brazzerstaki adam)
(bkz: brazzersdakikeladaminoglu)
(bkz: brazzers tan firlama hocasi ol)
(bkz: brazzersdeki kel)

kendisi bu nicklere sahip 8. nesil yazarlarla karıştırılmaktan nefret etmektedir. bu konuda sözlük ahalisinden uyanık davranmasını ilk ve son kez söyleme gereği duymuştur.

brazzers daki kel adam™ yada brazzers daki kel adam®

ayrıca konu ile ilgili olarak;

(bkz: adidas)
(bkz: abidas)

saygılar.

edit: kendisi siber değil gerçektir, elle tutulur, gözle görülür kısacası 5 duyu organıyla hissedilebilir.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/204969/+
şu resimde görüleceği üzere, sözlükte pek çok taklidi olmasına rağmen aslında orjinal kel adam budur. hatta filmlerde gördüğünüz kel adam bunun dublörüdür. * *
pek güzel bir bloga sahip, okunası yazılar yazan, bir sırrı benimle paylaşmış ve bir saçmalığa dakikalarca gülmeme sebep olmuş yazar.

edit: şimdi aklıma geldi, eleştiriye de açık biridir.
edit2: siz gene de b.kunu çıkarmayın.*
muhabbeti fevkaladeydi derken adam kalkıp bir de blog yazmaya başladı ki 'fevkaladenin fevki' denilen makama göz dikti bence.*

dün gece blogunu okudum da yattım!* http://cafemystic.blogspot.com/