bugün

Ağustos' un 20. Gününde çıkacaktı oyun android'e . Peki supercell'cim.
yapımı biten, supercell'in yeni oyunu.
oyun genel olarak güzel. ki supercell firmasının kötü bir oyun yapacağını da sanmam. fakat oyunun kendine bağlama şansı biraz az gibi duruyor. bir (bkz: clash royale) gibi sıkılmadan oynamaya devam edebileceğimiz bir oyun değil. en azından benim için öyle. çünkü maç sonunda aldığımız tokenlar zamanla dolduğu için 5-6 maçta bir oyuna bir süre ara vermek gerekiyor. yoksa pek verimli olmuyor maçlarımızın sonunda aldığımız ödüller. neyse çok uzattım ama güzel bir oyun işte oynayın ama para yatırmayın sakın derim.
ulan iyi ki ön kayıt yaptırdık. millet almış başını gitmiş, bize bildirim daha 1 hafta önce geldi.
Dün oynamaya başladığım harika bir oyun. Supercell nasıl oyun yapılacağını bilen harika bir yapımcı.
bu oyun türkiye'ye neden bu kadar geç geldi ki boşuna mı ön kayıt yaptırdık.
atı alan üsküdar ı geçmiş.
çeşitli etkinlerin olması ve sürekli değişmesi hoşuma gitti.
yeni gelen kuşatma etkinliği güzel olmuş.
shelly ve jessie karakterleri ile 400 puanı geçtim.
1770 civarındayım. son güncelleme ile gelen kuşatma etkinliği ile 10 numara 5 yıldız bir oyun olmuş.
favorim jessie
görsel
yanınızda sizinle birlikte oyuna girecek biri yoksa çok sinir bozucu olabilen, mobil platformlar için geliştirilmiş, supercell yapımı oyun.

bu kadar geri zekalı bir oyuncu kitlesinin olması büyük ihtimalle anne babasının telefonunu/tabletini eline alan çoluk çocuğun oyuna doluşmasından kaynaklanıyor. işte bu yüzden mobil platform oyunlarından hazzetmiyorum. en temizi oyun konsolları ya da pc.
Liseli velet oyunudur.
müziklerini epey beğendiğim oyun.
oyunu oynayanlar varsa 10k-15k kupa arası birlikte yardıralım mı diyeceğim oyun. ilgilenenler dm atsın. sharp shooter'larda oyunda epey iyiyim

edit:17k bandını geçtim
Edit:21k oldum.
benim oğlan oynuyor arada bir "baba sen de yükle beraber oynayalım" diyor, ben de "ben senin oyun arkadaşın mıyım?" diye geri çeviriyoru, ben babalar gibi clash royale oynamaya devam ederim.
Clash of Clans'tan sonra oynayıp geliştirdiğim ikinci oyun. çoğu karakter açık. Gittikçe artan bir kitlesi olacak çünkü oyunda gittikçe geliştiriliyor.
görsel
#P2UG82L2P arkadaş eklemek isteyen varsa eklesin. 14700 kupam var.
Bende Bu oyunla ilgili videolar çekiyorum Oynayan arkadaşları kanalıma beklerim.

https://www.youtube.com/c.../UCNSCjOYRphRGxiZ91umBYPQ
Hamzacım, üşenmedim bütün videolara like attım. Başarılar dostum.
Kaliteli bi şirket olan supercell'in moba türündeki başarılı oyunu. (bkz: supercell) 2017-de deneme sürümü çıkmış sanırsam.. 2018-de ise tüm dünyada online olmuş (çinden başka, çin için ayrı bir sürüm çıkarmışlar).
indirme fırsatım olmadı hiç. Ama 1 ay önce küçük kardeşim indirdi, oynarken izliyorum, çok keyifli oluyor. Bazen de "neden böyle yapmadın!?" diye kızıyorum. Ama karakterleri falan baya eğlenceli, haritalar da öyle.

işin sırrını sorarsanız bence iyi bir takım sizi çok ileri götürür. Sonuçta oyunun temeli karakterler. Random oyuncularla sinir krizleri geçirebilirsiniz (aman dikkat!).

Karakterlere gelince bence önemli olan 2 kriter var:
1 - Savaşçının dövüş tarzı
2 - savaşçının kişiliği
Yani bi savaşçının dövüş tarzını seversiniz ama kişiliği size uymaz (ya da tam tersi). Ama her keste olmuyor sanırsam, bi tek bende oluyor olabilir..
Mesela ben bo'nun (bkz: bo) karakterini seviyorum, ama dövüş tarzı beni pek tatmin etmiyor, ve çok asil bir profil çizdiğinden vazgeçemiyorum.
işte böyle şeyler...
mod fark etmeksizin dostluk maçı yapmak isteyenler mesaj atabilir..***

dostluk maçı *özelliği sayesinde kurtaran oyundur.

aynı zamanda youtube üzerinden en son açtıkları canlı yayının 1milyon canlı izleyiciye ulaşmasına sadece 4 bin kişi kalmıştı.
bir dahi yayında rekor kırmayı ( 1 milyonu aşmayı ) hedefliyorlarmış.

tabii, bedava olunca çok fazla çocuk oluyor. benim için problem değil ancak bazıları için baya problem imiş.
yeni sezon ile birlikte gelecek olan yükleme ekranı oldukça hoş gözüken mobil oyun.
https://galeri.uludagsozl...om/r/brawl-stars-2121953/

https://twitter.com/Brawl...53750147067482115/photo/1
güncel Önemli Başlıklar