bugün

Gunumu gun ederim o zengin senin bu keriz parali benim diyen kasardir. Acikcasi budur. Gercegi bu.
bir kere adam gibi sevmiştir karşılığını alamamıştır.
Sütten ağzı yanmıştır. Koca derdi çekmeye gerek yok diye düşünüyordur o saatten sonra.
fazla söze gerek yok saygı duyulacak kadındır.
Hata eden kadındır. Erkek içinde aynı şey geçerli. Sorumsuz umarsız ve kolayca canının istediği gibi bir hayat yaşayanlar, hiç istemedikleri şekilde hayatlarını noktalarlar.

Hayattan mutluluk beklentisi ve ümidi olanlar, beklemesini ve sabretmesini bilenlerdir. zahmet olmadan rahmet olmaz. Hayatta hiç kimse gerçek manada emek sarfetmeden, çile çekmeden, zorluklarla mücadele etmeden mutlu olmamıştır.

Herkes hak ettiğini yaşar bu hayatta. En iyisini hak ettiğine inanıyorsan, hakka uygun davran ki, hak yerini bulsun.
Evliliğinde yemediği dayak, küfür, hakaret kalmadığı içindir.
çok mantıklıdır. Şurda hakkında yorum yapan erkeklerin çoğu görüldüğü üzere orospu evladı. Orospu çocuklarıyla mı evlenecek bir daha?
1 erkekle ömür geçmezmiş, anladım diyen kadındır.
Komandanteeeeee çekuvera. (bkz: lol)
bazı yorumlar müthiş cidden.

mahallenin ortak malı olurmuş, yolacak kaz bulamamıştır...bravo!

benim annem olur bu insan. evlenmedi. çünkü iki kız çocuğu vardı. bir erkeği içimize sokma cesaretini gösteremeyip kendi hayatını mahvetti. şu yazılanları okuyunca ne kadar haklıymış onu anlıyorum.
Genelde en iğrenç iftiralara maruz kaldıktan sonra harbi kadın mertebesine erer. Mahallenin çoğu erkeği en az bir defa da olsa ona asılır.

Ey hanımlar,

Boşanırsanız ilk işiniz mahalleyi değiştirmek olsun. O mahallede dul, yeni mahallenizde ise bekarsınız.
Boşandıktan sonra evlenmeyen kadındır.
aynı hatayı tekrarlamaktan çekinen kadındır.
en iyisini yapan kadındır.. canı isterse evlenir canı istemezse evlenmez.. yani anlayacağınız keyfinin kahyası değilsiniz..
insanları tanımanın imkansız olduğunu artık anlamıştır.
aldığı her kararda ayağının yere sağlam basmak zorunda olduğunun farkındadır ve bununla birlikte insanlara güvensizlik de başlamıştır.

bunun dışında çok da sebebi yoktur, fazla şeeayapmayın yani.
mükemmel kimsenin olmadığını anlayan kadındır.
Kız çocuğu vardır ve en doğrusunu yapmıştır.
Sırf kendi egosu için evladının hayatını feda etmemiştir.
Memeleri ve daha baska ayıp yerleri Mahallenin ortak kullanım alanı olmuş ahlaksız kendini bilmez kadındır.
Başkasına verir. Yada lezbiyendir. Vs vs.
Boşaldıktan sonra evlenmeyen diye okudum. Ben uyusam iyi olabilir.
güncel Önemli Başlıklar