bugün

boğaziçi üniversitesi hukuk fakültesi' dir.
kimine göre hayaldir.

(bkz: bazı öğrenciler hayallerde yaşar)
Kırılma noktasıdır.
-Aslında ben çok yüksek puan yapmıştım ama öğretmen olmayı seçtim. Yani boğaziçi hukuku bile kazanıyordum.
-Boğaziçi?
-Evet
-Hukuk?
-işte şe
-Bu acı gerçekle yüzleş Boğaziçinde Hukuk yok.
-Yaaaa işte olsa kesin kazanırdım.
boğaziçi üniversitesi tıp fakültesi nin yanındadır. az geçince solda kalıyor.
(bkz: odtü tıp)
boğaziçi üniversitesi tıp fakültesi ve boğaziçi mimarlık kadar popüler olmayan bölüm.

gerçi bazıları hala hayal ediyor ciddi ciddi. (#11208339)
hey gidi günler lise yıllarımda hiç unutmam bir hocam birisine boğaziçi hukuku kazandırdığı iddiasındaydı.
olmayan ve olmasını da istemediğim bir bölümdür. zira olur da bir gün açılırsa; galatasaray, ankara ve istanbul hukuk'tan sonra kendisini ancak 4. sırada görecektir ya da ortalığı darmadağın edip türkiye'nin en iyi hukuk fakültelerinden biri olur.
5-10 yıla kalmaz Boğaziçi Üniversitesi Hukuk Fakültesi açılır. Şüphesiz ki 40-50 öğrenci kabul edilen, ÖSS'de ilk 300-500'de yer alan öğrencilerden oluşan butik bir fakülte olacaktır. Malum, öğrenim dili ingilizce olup, hocalarının çoğu uluslararası üne sahip Hukuk Fakültelerinde master, doktora yapmış olacaklardır. Bize de "sözlüklerde" kelam etmek düşecektir. Ulan , bu okula giremiyorsak da hiç olmazsa hakkında kelam ediyoruz.
bilkent hukuk kat kat daha iyidir.
eğer çalışkan değilseniz ailenin ''ah'' kazanırsın dediği bölümdür.
görsel
görsel
görsel

bilinçlendirmek lazım yazarları. evet.
yakında mezun olacağım bölümdür.
olsa girenlerin tartışmasız zirvede olacağı yerdi ama yok. siz de diğerleriyle idare edin.
odtü hukukun rakibi olamamıştır, olamayacaktır.
Kazanipta gitmediğim bölum.
Bikac sorum olcak mezunlarına o halde.