bugün

Delikanlılığın kitabını yazmıştır.

Soruları alayım?
Allah belasını versin dediğim iki erkek tanıyorum.
1.si eski sevgilim 3 ay oldu ayrılalı.
2.si de arkadaşımın kocası ve arkadaşım çok mutsuz boşanmayı düşünüyor.

Ben kız arkadaşının değerini bu kadar bilmeyen insanlar görmedim ya. ilgisiz bencil anlayıssız hep kendini haklı gören ve asla gönül almayi bilmeyen düşüncesiz egoist tipler ikisi de.

Ha bir de sadık derler. ikisi de aldatma girişiminde bulunmuş erkekler.

Ha şimdi diyeceksiniz hiç mi iyi özelliği yok nasıl vakit geçirip sevgili oldunuz. Var. Kibar ve naziktirler. Kötü kalpli değiller iyi insanlar. Öyle yani çok iyi insan değiller ama iyi insanlar işte. Gezmeyi seveler ama usengec ve tembeldirler.

Tüm burç mensublarini tanımam imkansız ama gerçekten birisi ben boğa burcuyum derse uzak duracağım onu biliyorum. Odun kelimesi bunlar sayesinde bulunmuş olabilir.

Hadi ben ayrıldım kurtuldum ama arkadaşıma üzülüyorum ya. Gerçekten allah sabır versin.

Varsa bunu yazarak kalbini kırdıklarim kusura bakmayın.
Ben boğa burcuyum benden uzak dur.
Aman aman gaç gaç gaç erkeğidir. Sanıyorum erkekler hususunda bilgiye vakıf olduğum tek burç boğa burcunun erkeği dedem, babam, abim ve dayım dolayısıyla. bana göre gayet zor insanlar. Inşallah ilerde bir boğa burcuna denk gelmem, temennim o yönde.
ben boğayım ve ben kızlara çok değer veriyorum. hepsi birer am. çürüttüm hadi kg
Erkeği değil de kızı varsa eklesim terazi erkekleri boğa ve koç sever...

Yine de burcuna göre sınıflamayın...

Atatürk ülkeyi kurtardı diye bütün akrep burcu erkekleri doğuştan lider doğacak değil, hatta gördüğüm ilk pısırık akrep burcu erkeğinden bu tezi çürütürüm, terazi erkeği zengin, yakışıklı çekici, kibar iyi olur derler ama ben zengin değilim iyi giyinirim, çekici olma olayı da kişiden kişiye yani myth busted.
En iyi dileklerimle...
tam bir ev erkeğiyiz. ye, iç, sigiş.
Eski sevgilimdir. en inatçı dediğim dedik tek iyi yanı sevince güzel severler hakkını yemiyeyim oda çok kısa sürer aldatmazlar ama bencillerdir. sonradan sapıtıyorlar da üstelik, dikkatli olmak lazım.
Boğa Burcu erkeğine kırmızıyı gösterirseniz sizden intikam almak için her şeyi yapar. Aldatır da boşar da öldürür de bu boğa burcunun kızışı, öfkesi diğer burçların hiç birine benzemez. Onun için adamı delirtip sonra şunu yapıyor bunu yapıyor aman aman anan bunlardan uzak durun demek çok saçma.
evlenmelik, yalanmamış bakir erkeklerdir.
oha herkes boğa burcu erkeği. ulan hiçbir yerde farkımız olamayacak mı acaba..
Bir boğa kadını olarak mal gibi tutulup kaldığım erkek tipi. Çok değişik bir auraları var bir yandan gıcık edip bir yandan bağlıyorlar bir şekilde kendilerine. Çok mükemmeliyetçi oldukları için insan biraz çaresiz kalıyor. Böyle hem çok bilgili hem her şeyi hemen sahipleniyor hem de çok zeki espriler yapıyor. Şahsıma Öneri vermek isteyen olursa vallaha dinlerim.
Benimdir. Aşırı kıskancım.

Gavat olmadığım için mutlu değilim anlaşılan.
Benim burcum.
Babamın içinde bulunduğu erkek grubu.
Bazen kıskanç olabilen biraz saf ve yemeğe düşkündürler.
Maddiyat maneviyattan önce gelir, olaylar karşında sakin kalmak sağlıklı hareket etmeyi sağlar.
imkanım olsa kendim kendimi boşardım.
o derece öküzüz.
Benim, yukarıda yazılanların çoğu uyuyor yalnız.
yer, içer, öper ve uyur bu yaratık.
Pohpohlayın; sikimizin nasıl büyük, şişkin ve kalın olduğundan da bahsedin, evet evet..
uğrumuza 1283 entry girilmiş ise vardır herhalde bir hayrımız.
diğer burçlar tarafından çekilemeyen burçtur ayrıca.

boğa durup dururken bir şey yapmaz kimseye. bir orospu çocukluğunuz dokunmuştur elbet.
ütü yapamıyorlar.

net.
Kıskanıyorlar anam bizi.

Eee bu asalet başka hangi burcun erkeğinde var..
Gizli çapkın, beyefendi görünümğ altında öküz dengeli görüntüsğ altında ruh hastası bir espritüeldir.