bugün

bunlardan biri ile de kardeş oluyoruz sözlük.

global bi davranış mı bilemiyorum ama mesela iş yerinde bi şeye kızıp evde boktan sebeplerle kavga çıkarabiliyorlar.
bu gibi durumlarda hiç mantıklı davranmıyosun şu an, canın bi şeye sıkılmış. noldu? deyince de kedi gibi dökülüyorlar.

hi bro! hep okuyon bunları biliyorum. oku napayım? artık battı balık yan gider.
bir an "sevisemeyen panda erkeği" okuyor gibi oldum. oysa yılların geyiği boğa erkeği paralıdır zengindir çıkıcak sanmıştım.
En karakterli en mert en delikanli erkek burcu.
Yeniliğe açık değildir.
Sevdiğini sahiplenir.
Rahatına düşkündür.
ikna olana kadar insanı darlar. Kimi zaman çekilmez olur. Kendimden biliyorum.
götünün rahatlığına düşkün erkeklerdir.
benimdir. biz boğa burcu erkekleri kıskançızdır ama sadece değer verdiklerimizi kıskanırız ve gerçektente yemek yemeği severiz yemek yemek bize mutluluk verir. aşkımıza sadığızdır gözümüz sevdiğimizden başkasını görmez. sabırlıyızdır fakat sabrımız tükenince sinirden gözümüz hiç bir şey görmez yakıp yıkarız. lider ruhluyuzdur liderlik yapmayı severiz.
En önemli özellikleri su içmeleridir. Ayrıca yemek de yerler. inanmazsınız, oksijen alıp karbondioksit verirler. Aynı siz değil mi? Burçlar çok güzel ya hepsi çıkıyor.
hiçbir zaman bir ikizler burcu erkeği değildir kıps;)
Kıskananlar çatlasın. .
sen aslansın sen kaplansın sen en iyisisin de bak bakalım nasıl barışıyorlar. birde azıcık mide destekli çalış.
Asıl sen aslansın sen kaplansın dersen kaybedersin onun için değerliysen zaten senden vazgeçmez.
Turkiye nin 3 tarafi denizle kapliysa benimde uc tarafim boga burcu erkekleriyle kapli.( babam, kardesim ve sevgilim.) Belki sonra uzun bir edit gelir, zor gelmezse anlatirim ama su an alisverise cikacagim icin ugrasamam.
bütün kadınların hedefidir ama namusuna düşkün olurlar. pipisini evleneceği kadına saklarlar.
Bogazıyla beyni arasında kuşkusuz inanılmaz bir iletişim olan erkektir. Sırf güzel yemek yapıyor diye düşünmeden evlenebilir.
En cok ozlenilendir.

Edit: finaller bitsede kavussam..
mükemmel erkek denilendir.
Mükemmel erkek buysa terazi burcu erkeği bu dünyadan değildir.
Ikizlerin yakınından bile geçemez.
Mayıs 6 doğum tarihi ile benim. Ama daha çok at burcuna mensupmuşum gibi hissediyorum. Bir bilene sormam lazım.
Kisaca;
(bkz: aşk)
hayatta hep kazanan olan kişidir.
Sevgilimdir. Yemek delisidir, genel olarak kuru değil sulu yiyecek severler. Yemek yiyemediğinde sinirli ve çekilmez olurlar. En ufak şeye inat ederler. Hatayı kendilerinde aramazlar ama hatası anlatıldığında anlarlar. Sevgiye değer verir. Romantiktir. Sadıktır. Denge sorunu vardır.
her genç kızın hayali erkektir. ama her kuşun eti yenmez. evlenmeden elletmeyiz. evet
ortamlardaki ukala tavrı, güzelliği ve cool görünümüyle herkes tarafından anında farkedilen o erkekler. iki şey onları tav edebilir , yemek ve gösteriş. görüp görebileceğiniz en gösteriş ve ihtişama düşkün kişilerdir. yanındaki kadınla gurur duymak ister onun gösterişli ve bakımlı olmasıdır onu tav eden.çokbilmiş ve mükemmeliyetçidirler. üç güçlü ve zor burç erkeğinden biridir.(aslan,boğa,akrep) . karşısındaki kadını aynı anda vezirde eder rezilde.
Yaa sadıktır yaa. Çok zekidir çok. Saman altından ne sular götürür çok sonra görürsünüz bazen de gözünüze soka soka yer yiyeceği haltı. Ayrıca nankördür değer bilmez emek bilmez. Bencildir gram umrunda olmazsınız.

Arkadaşlarına, tanımadıklarına, ailesine çok iyidir sevgilisine tam bir göttür üzgünüm.
güncel Önemli Başlıklar