bugün

boya, tiner, benzin gibi kokuları sevmektir. Öyle değil mi ama amk ?
(bkz: tinerci gençlik)
yalnız bana mı oluyor hissi'ni bana aştırmış yazar beyanı.

ben de bayılırım amk. beni petrol kuyusuna gömün amk. arada bir de çiftçi mazotu atın üstüme.
bu sıralamaya mazot kokusu da dahildir.
zevk meselesidir. lakin tehlikeli bir keyif halidir. halihazırda kullanımda olan boya ve tinerlerin içerdiği organik uçucu bileşenler büyük ölçüde sağlığa zararlı maddelerdir, hatta bazıları kanserojen sınıfında bile geçmektedir; zarar verme yollarından önde gelen biri de solunum yolu iledir.
olağan bir durumdur. araçların egzostuna burnumu dayıyasım geliyor bazen. o derecedeyim.

(bkz: duygulandırdın piç)
uhu, oje ve yeni ayakkabı kokusu da bunlara eklenebilir.
vernik deneyin sanki daha aromatik.
Bedava ahsap cila isinde çalistirir insani bu kokular.
Bir rivayete göre yüksek aq belirtisiymiş.
Biraz uzun koklayınca bayılmamak elde değil. Güzel kokular valla.
söz konusu gazların, bazı beyin reseptörlerini kapatması durumudur.
adımız tinerciye çıkmaz ise tiner kokusuna ve egzoz kokusunu çok sevdiğimi belirtmek isterim.
Benzini severim öbürleri güzel değil ..
(bkz: keş gençlik)
tercihimi tiner, benzin, egzoz ve oje 4lüsünden yana kullanıyorum.
sanırsam 8. sınıftaydım. bir keresinde bilgisayar dersi yaptığımız bilgisayar odasına girdiğimizde buram buram bir tiner kokusu ile karşılaşmıştık. ciğerlerime çektikçe çekmiştim, ciğerlerimin açıldığını hissetmiştim.
yalnız tabi uhuyla baliyle işim olmaz, keş değiliz o kadar da. *
Potansiyel tinercilerin toplandığı başlık. Yanlış anlamayın bana da hoş geliyor kokusu. Bir de sigara külü kokusu. Hafif islaninca kokladiğimda bi duygu geliyor ama çözemiyorum.
şüphesiz ki kartalların en sevdiği eylem. kartal yuvalarında parfüm olarak satılıyormuş bu kokular diyolla.
https://www.youtube.com/watch?v=uwjJLi62Fbk

tabi bayılırsın çok seversin sen böyle şeyleri.
Uhu yani 404 ü unutmuşsunuz.
Listeye bir de kızların kullandığı oje ve rujları da eklemenizi rica edeceğim.
işte ben. sanırım demir eksikliği belirtisiymiş...