bugün

(bkz: blok ders) *
Kendince hem öğrenciyi adapte etmek için, hem de ikı ayrı derse giriş ve ısınma esnasında oluşabilecek zaman kaybını önleyerek konusunu hemen hemen bir yarım saat daha erken bitirmek ve erken ayrılmak amacında olan öğretim elemanıdır.
dünyanın en iyi hocasıdır. dersi erken bitirir ve öğrenciye çok daha zaman kalır. hele bir de son ders saatiyse deymesin keyfine öğrencilerin.
Bi yerlerimizin uyuşacağını hesaba katmadan aralıksız ders yapmayı kafasına koymuş hocadır.
bugün olacak hede. taaaam 4 saat mk. bacak egzersizleri yapıyorum şimdiden.
görsel
hele ki ikinci öğretimseniz gece gece beyninizi siken hocadır.
Dün nükleer fizik dersimize giren hocadır. 11e ders bitecekti blok yaptı 10da çıktık. Gerçi ben yine eve 1de varabildim ama olsun.
Blok sövülecek hocadır.
kendisine saygılarımı sunduğum hocadır.

(bkz: sakin ol ve elindeki o tebeşiri hemen yere bırak)
dersin yarısında yeter bukadar ders haydi haftaya görüşürüz derse tadından yenmez.
Genelede teklif etmeden uygulamaya koyulurlar.
bir an önce dersi bitirip kafa dinlemek isteyen hocadır. ama bilmiyordur ki öğrencilere zulümdür o blok.
Dersi bitirip kaçma derdinde olan hocadır. Biraz da iyi yanından bakalım.
görsel
Bizim burada adamın totosundan kan alırlar valla. Blok yapalım diyen hocaya isyan ediyoruz efem. Zaten edebiyatçı Tayfa kafayı toplayıp okula gelebilmisiz bi de peşpeşe 2 - 3 saat tek düze sohbet eden hocaları dinlemek pek matah bişiy değil.

Kahvaltı yapmamış bünyelerde ters teper. Ek olarak sigara molası denen bişiy var çay da mı içmeyelim .

Blok derslere karşıyız. Molalarda kaçak Göcek oluyor zaten orası doğru yalan yok ama yani hoca da ilk dersten almasın yoklamasini.
birinci tekil şahsımdır. ama keyfimden değil, derse aç gelen öğrencilerim eve 10 dk daha erken gidip yemek yiyebilsinler diye. vicdanlıyımdır.
hep yaptığımız etkinliktir.
en azından sormak gibi bir kibarlık yapmıştır.
işini bilen hocadır. Evet.
Açız aç diye anırırken bir kırk dakika daha yazık...
Lan bi siktir git ne bloğu, diye kontra atak yapılması gereken hocadır.
bazı zamanlar tenefüse bile çıkarmayan hocadır, saygılarımla.