bugün

bakın önce şu kısa videoyu bir izleyin;
https://www.youtube.com/watch?v=Fo0ZjibVVLk

kaç garson var?
nasıl çalışıyorlar gördünüz mü?

kime, kimlere hizmet ediyorlar?
sırf 35 tane aşçı var, haberde bunu orada çalışan biri söylüyor.
bunu söylerken de gurur duyuyor.

yüz civarı garson, 35 aşçı, onlarca temizlikçi, şef, hizmetli...

bunların hepsi tatminkar maaşlar alıyorlar.
bunların görevi birilerini lüks yaşatmak. alabildiğince lüks yaşatmak ama, öyle böyle değil...

ve uçup giden, harcanan bizim paralarımız.

yiyin efendiler yiyin, bu han-i istiha sizin,
doyunca, tiksirinca, çatlayincaya kadar yiyin...

diyor ya tevfik fikret.
onu haksız çıkarmamak için tüm bunlar.

ama müslüm baba'da diyor ki;
yakarsa dünyayı garipler yakar...

ben inanıyorum ki, ilk taşı bunlara oy veren o gariplerden biri atacak.
din allah diyerek parayı götüren insanlar bunlar zaten. kendine saray yapıp lüks içinde yaşarlar. benim çomar halkımda gidip ona oy verir. bu sistem o yüzden komple yıkılmalı. başa kim geçerse aynı bok olacak çünküm.
ağır utanç ve vebal içeren görüntülerdir. ar damarı ve vicdanı olanlar için tabi.
senin paran daha geçenlerde meclise 2 trilyon iletişim ücreti çıkaran chplinin faturasına gitti genco.
yiyin ağalar yiyin

çatlayana patlayana kadar yiyin.
(bkz: mangoyu kurutup saklayın)
şu görüntüleri bile haklı gören arsızlar var burada.
sanırım kendilerinin tuzu kuru, yokluk nedir bilmemişler.
onlar için liderlik demek elde kur-an ı kerim sallayıp oy isteyen müslüman olup her türlü israfı yapan sağa sola sen kimsin yaa diyendir.
bazıları da atatürk ten bahsetmiş. nedir sizdeki bu eziklik anlamıyorum. kıskançlık ve öfkenizden gözünüz kararmış resmen insanlar kendi liderleri ile tüm dünya'ya övünürken sizler tüm dünya'nın kabul ettiği ve ibret aldığı liderlerinizi kötülüyorsunuz.
Yol yaptı la yoksa arabalar nerde gidecekti hı ?
Finlandiya Cumhurbaşkanı'na finlandiya'nın yoksul(!) bir ülke olduğunu hatırlatmıştır:

"Ziyaret edeceğiniz Cumhurbaşkanlığı Sarayı hakkında bilgilendirildiniz mi?

Evet resimlerini gördüm. (Gülerek) Umarım kaybolmam. Binden fazla odası olduğunu okudum. Belki yanımda pusula olabilir.

Sizinki küçük sıcak bir yer...

Burası tamirdeydi. Duvarları boyandı. Orijinal renklere sadık kaldılar. Evet biz Finlandiya’da saraylar kullanmadık. Biz her zaman yoksul bir ülkeydik.

40 bin dolar milli gelirle mi?

Şimdiye kadar evet. "

http://www.hurriyet.com.t...umarim-kaybolmam-30298451
ak yalaklara göre olan aynen şöyledir. temsili değildir: eyyyy ehli din. batı bizi kıskanıyorrrr. bunun nesini çekemiyorsunuz. söyleyin var mı? batıda böyle bir sarayyyy. yazık ki size ne yazıkk... güldüm ya laa.
Vergi kaçakçılığına teşvik eden görüntülerdir. aynı zamanda cumhurbaşkanı olmaya da teşvik eder. Nitekim üniversite diplomasına ihtiyacımız yok. Milletin gözü önünde Allah, din, peygamber der mazlumu oynarız sonra arkada deveyi havuduyla yutarız oldu bitti. Ha şuraya da bir şarkı bırakayım. Belki az daha teşvik eder.

--video--

http://www.youtube.com/watch?v=ZNONeFx112g
Kılıçdaroğlunu sevmem fakat askere asgari ücret ödensin dediğinde hayır hayır hayır diyenlerin yaşadığı zevk ü sefadır.

Tamam vatan borcu askerlik ama en azından zehirsiz yemek yedirilsin maaş bir yana.
sinisindeki metal tabağa domatesi bile dolduramayan gariban halkın görse de, umursasa da artık bir şey yapamayacağı görüntülerdir. , bunları kendi eliyle yaratmıştır, şuradakilerin hiç biri dindar değildir ki dindar olsa ne olur? hadi git namazını kıl sen, belki allah bir şeyler verir.
Vay amk krallıkla yönetime geçmişiz haberim yok.
güncel Önemli Başlıklar