bugün

Amenna ve sadakkna.
tinercilerin düşündüren lafıdır. evet birini görmeden sevmek aklı olan birine zor gelir. peygamberi görüp inanmayanlar varken zordur elbette. peygamberi görüp sohbet edip müslüman olmak en sağlıklısıdır. bu fetö gibi adamlar yüzünden insan her şeye şüpheyle yaklaşıyor iyi de oluyor batının gelişmesi nin nedeniher şeyi sorgulamasıdır.
Bir canım var o da sana fedadır
bin can olsa yine aynı kezadır.
ne mutlu bunu şekilsiz şüphesiz diyebilene.
görsel
an itibariyle çarşı benim için bitmiştir. irticacılarla işim olmaz.
Dünyanın en büyük gerçeği.

Hazım sorunu olan gitsin soda şişesine otursun.
dünyanın en büyük yalanı.
Aşığı olduğum beşiktaş taraftar grubu çarşı tarafından açılmış pankart .
20 nisan cumartesi ankara arena daki kutlu doğum programında diyanet işleri başkanının övünerek anlattığı bir çarşı grubu sloganı.

ayrıca programda dağıtılan gül lokumlarının kutusunda bu slogan vardı.

siz var olun çocuklar.

ayrıca kendi doğum gününü isevi takvime göre kutlayan insanlar en sevdikleri insanın doğum gününü her türlü takvime göre kutlarlar.
(bkz: amenna ve saddakna)
Çarşı'ya sempati duymama vesile olan pankart.
öncelikle belirteyim entrynin çarşının açtığı pankartla alakası yoktur. ha çok güzel bir iş yapmış çarşı gerçekten de takdir ettim ama diyeceğim şu ki:
bu sözü (başlıkta yazan sözü) söyleyen insanlara peygamber efendimiz(sav) kardeşlerim demiştir. ashabı yani arkadaşları biz de kardeşin miyiz dediğinde hayır siz arkadaşımsınız ama beni görmediği halde bana iman eden ümmetim benim kardeşimdir demiştir.
çarşının büyüklüğünü bir kez daha göstermiştir, fakat bu pankart yeni bir pankart değil, geçen sene kutlu doğum haftası zamanında yine açılmıştı. çarşılı olmaktan bir kez daha gurur duyulma sebebidir.
beşiktaş taraftarının güzel davranışlarından birisidir.

Veda hutbesi'nde;
Ey insanlar!.. Rabbiniz birdir, babanız da birdir. Hepiniz Âdem’in çocuklarısınız. Âdem ise topraktandır. Arabın Arap olmayana, Arap olmayanın da Arap üzerine üstünlüğü olmadığı gibi, kırmızı tenlinin siyah üzerine, siyahın da kırmızı tenli üzerine bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takvada, Allah’tan korkmaktadır. Allah yanında en kıymetli olanınız Ondan en çok korkanınızdır.

diyerek seslenen peygamber efendimiz (s.a.v) e selam ederek hatırlayan insanlara ırkçı diyenlerin utanması gerekmektedir.
alemlere rahmet olarak gönderilen kainatın efendisinin görmeye lüzum olmadan ahlakıyla bile hayran kalınmaması imkansız olan gerçektir.
dün akşam oynanan beşiktaş - şikesaray maçında çarşı tarafından kapalıda açılmış pankart. hadi ben maçtaydım açamadım başlığı da siz neden açmıyorsunuz bu başlığı arkadaşlar. her şeyi benden beklemeyin. evet. (bkz: çarşı imansıza karşı)

edit: buna eksi verecek kadar küçülme bari.

görsel
güncel Önemli Başlıklar