bugün

ankara da bahar bir başkadır zirvesiyle başladık bahardan azcık tat almaya. çok beğenildi ikincisini yapalım dedik. o da biz neler içtik neler yedik hala burdayız zirvesi oldu.

nasıl olur ne olur deme. güzel olur. önce bir geliver programını ayarla gerisi kolay.

mekanı henüz belirlemedik ama muhtemelen dışarda olabileceğimiz; hiç olmadı terası, bahçesi olan güzel bir yerde olacak.

gelmesi gerekenler zaten kendilerini biliyorlar tek tek ricada da bulunacağız o ayrı lakin sende gel. bir zirve görmüş ol. yok bir tane gördüysen ikincisini görmüş ol.* biz gizli bir tarikat falan değiliz. zararımız dokunmaz kimseciklere. hele bir gel de bakalım...

güzel bir bahar gününde daha görüşmek dileğiyle...

esenlik...

telkin: evet zirvenin adı biz neler yedik neler içtik bak hala burdayız zirvesi olmalıydı. lakin karakter sınırına takıldı böylesi de güzel yahu.
neler içtiğimizi çok iyi biliyorumda.
abi neler yedik?
tarihi 17 nisan olan zirvedir. aynı zamanda aslında ankaralı olmamama rağmen o tarihte orda olacağım için katılsam mı diye düşündüğüm zirve. kısmet..
velilerimin şehir dışında olması sebebiyle ayıla bayıla katılacağım zirvedir.
katılacağım zirvedir. bu sefer vecihiiyi de bekliyorum.*
zigonsehpa yapıyorsa gidilmesi kesinleşmiş zirvedir.
keşke ben de orada olabilsem ama artık kendilerini erzurum milyonlar geliyor zirvesine bekliyoruz.
sarı yelekle gelip zigonsehpa ile pişti olacağım zirvedir.*
başka renkte yelekler giyip zigonsehpa ile pişti olacağım zirvedir.
'sen hiç üzülme, hiç ağlama' istanbul'da olursa katılacağım zirvedir.
çoğu afrika ülkesinde hala kıtlık varken, sözlk yazarlarının 'yedikleri, içtikleri'yle övünerek, adeta o aç insanlara nispet yaptığı zirve. yazık.
bir önceki organizasyonlarına katılmıştım ve gayet de güzel bulmuştum. buna da seve seve katılmak isterdim lakin tam sınavların bitimi oluyor benim için ve o tarihte istanbul'da bulunma planı yaptım daha önceden. ben gelemeyeceğim ama gitmeye tereddüt eden arkadaşlara hiç düşünmeden katılmalarını şiddetle tavsiye ederim.
sigara içmeyenler de düşünülür, smoke yemiş gibi olmayız umarım diyerek, sek sek sekerek katılacağımız zirve.
tarihini kendimin önerdiği ve vize haftama denk getirdiğim zirve.
(bkz: yok artık)
katılmayı düşündüğüm ve ilk olacağı için özel olan zirve.
olabilir neden olmasın denilen zirvedir.
şöyle bir uygun şapka bulayım, sakallarım da uzun, yeminle fidel castro gibi geleceğim. kork benden dostoyevski kılıklı.*
bak bu sefer içkin benden kapital.
yediğiniz içtiğiniz sizin olsun.*ve fakat şöyle de bir zirve var

(bkz: kitaplarla gaziantep antik kent zirvesi)

çok şey değil, sadece 1 kitap vererek sevindirin minikleri.

"bu dünyada bir insan olabilirsin ama,
birisi için bu dünya olabilirisin.

gabriel g.marguez
hayırlısı dediğim zirve. allah ın izniyle güzel bir zirve olsun.*
istanbulda olup vize haftası olan yazarların katılamayacağı zirve.
hadi hep beraber katılalım zirvesi. bir sorun olmazsa eğer katılacağım zirvedir. *
kitap toplama düşüncesinin çok iyi akıl edildiği zirve. afferim lan zigon.
organizatörler iyidir,
ankara tayfasını da beğendim, hepsi akıllı çocuklar,
mekan belli değilmiş ama güzel bir yer seçileceğinden eminim.
netekim bu yalnızca bir zirve deeldir, muhabbettir, eğlencedir. gelin olum.
zirve için ön hazırlık ve alan taraması yarın yapılacaktır.
selanik caddesinde bir mekanda olsa hoş olacak zirvedir.
isim hakkı bana ait olan zirvedir. gelenlerden telif ücreti alınacaktır. ayrıca damsız gelmeyin lan. sonra çakallar meydana çıkıyor zirveyi dağıtıyor. sakin sessiz naif bir zirve olsun inşallah. ben katılamayabilirim. neden mi? **