bugün

Yok değil.

Arkadaşlar gerçekten mal mısınız yoksa mal taklidi mi yapıyorsunuz? Nerden geliyo bu vitamin eksikliği.

Fındık yiyin diyoruz size findik!!!
sorulması bile aşka ihanet olan soru.
Tabular yıkılmalı..
Son iki gündür bim ile alakalı o kadar başlık açıldıki başlığı bimde sevişirken diye okudum.
Orsssspu cocuklugu.
Sevişirken başka birisini düşünmek aldatmakmıdır?!

Dinen zinadır.
icraatta zevk üstüne zevk!
(bkz: mental aldatma)
nefes alsın yeter mantığının ortaya çıkardığı bir durum ayrıca kese kağıdı da değer kazanmıştır.
o an başkasını düşünebiliyosan helal ne diyim.
aldatmayı sadece fiziksel olarak algıladıysan, değil. gel gör ki aldatmak o kadar basit ki. düşündüğün anda bitmiştir kannımca.
Hissetmedigin duyguları hissediyor gibi yapmak birini kandırmak olduğuna göre cevabı evet olan soru.
Bana göre başkasını düşünürken biriyle sevişmen evet aldatmak.
Aldatmak değil ama orospu çocukluğu olabilir.
Konu tartışmaya kapalı.
Empati yapsan anlarsın böyle bir şey söz konusu bile olamaz.
Biriyle sevişirken başkasını düşünücek kadar yetenekli değilim.
Cevabı kafa karıştıran soru. Hacı millet bir tane bulamıyor. Sen bir tane buldun, sevişiyorsun ve başkasını düşünüyorsun. Ayıp!
angelie jolie'ye benzeyen bir kızla birlikte olurken, angelie jolie'yi düşündüğüm durumdur. bence bu bir iltifattır.

ama eski sevgiliyi felan düşünmek aldatmak klasmanına girebilir.
aldatmak diyenin evlenince eşi başkasının götüne baktı diye boşanacağı soru.
muhtemelen seviştiği kişi kendisini orgazm edemediği için düşünüyordur. aslında partnerine iyilik yapıyor, ihtiyacını karşılıyor. bir de böyle bakmak lazım.
ben eski sevgilimle ilişkiye girerken mia khalifayı düşünüyodum.
Kadınları her halükarda çok yıpratır bu durum. Erkek eğer aşık değilse umursamaz.
Aklına o bu geliyorsa sen yoluna, o yoluna bence. Zaten biten bitmiş, giden gitmiş.
en son ilişki esnasında din büyüklerini düşünün diyenler vardı inşallah fazla günaha girmediler.
lmao
cevabı hayır olan sorunsaldır. sevişirken sevgilimin bütün iri memeleri arkadaşlarını düşlerim mesela.