bugün

Sevgili kayınvalidem.

Neden bana 3 kayınbirader yerine bir tane de baldız yapmadın? Sana ne zaman yemeğe gelsek er gazinosuna dönüyor ortalık. Ayrıca dayıları kızlarıma devrecilik yapıyor resmen. Karşılarında "kız" yeğenleri değil alt devreleri var gibi davranıyorlar. Neyse bu başka bir sitem konusu.

Sevgiler, damadın...
Sevgili kendim. Neden daha “rahat” yaradılışlı biri olarak dünyaya gelmedin? Hayat sana ne kadar zor farkında mısın? Milletin amannn diyip geçtiği şeyler yüzünden sen uykusuz kalıyorsun, bak kaç yaşına geldin bunu değiştirmek için profesyonel bir adım da atmadın hala? Hani neredeyse bu halini seviyorsun diye düşünücem.

Öperim kırmızı yanaklarından.
anneciğim,

keşke ben dokuz yaşında iken senden istemiş olduğum o beşiktaş formasını alsaydın bana.
bilirsin hiçbir zaman talepkar bir çocuk olmadım. sen de hiçbir şeyimizi eksik etmedin. allah razı olsun senden. ama o formayı gerçekten çok istemiştim.

oğlun.
Anne ve babam a;

Esit derece de sevgi veremeyeceğiniz ya da bakamayacaginiz halde neden bu kadar cocuk yaptınız . Sadece karin doyurmak yetmiyor. Ben bu sevgi eksikliğini bir ömür çekeceğim sizin yüzünüzden.
Sg slotuna ds çeken pezevenkler, ordasınız biliyorum.
güncel Önemli Başlıklar