bugün

birini seversin. bağlanırsın. unutamazsın.
sonra biri çıkar karşına sevgiğini unuttun sanarsın. bir bakmışsın yeni bulduğun sana sadece eskiden sevdiğini hatırlatır.
denmeyi gerektiren hede.
kesinlikle yanlış olan önermedir.özel olan asla unutulmaz boşa kürek çekmektir.
unuttum sanmaktır aslında o, hiç ummadık, hiç olmadık anda hatırladığında anlarsın unutamadığını çünkü.
doğru bir önerme değildir. unutmak için başkalarını kullanmak duygularıyla oynamaktır. bu iki tarafa da acı verir.
evet dediğim düşüncedir. bence birini unutmak istiyorsanız, sevebileceğiniz başka biriyle bereber olmak o kişiyi size unutturacaktır. hatta zaman içerisinde eski sevdiğiniz aklınıza bile gelmeyecektir. çünkü artık başka birini seviyorsunuz..
birinin bıraktığı boşluğu kısa sürede doldurmaya yardımcı olur. beynin eskiyi düşüneceği yerde düşünecek başka şeyler verir. böylece zamanın da geçmesiyle biri unutulmuş olur. özet: hızlandırır.
gerekli olan tek sey zamandir. Yalaaan.
Neler hissettiğinizi anlayan, nasıl yardım edileceğini bilen birini bulmaktır tek ilaç.
çoğu zaman öyledir.
kaliteli bir viski üzerine bira içmeye benzeyen durumdur. çoğunlukla ters teper.
iz bırakanlar unutulmaz asla.
alışkanlıklar sona erdiğinde yerine bir şeyler koyarsanız, hala alışkanlık devam ediyor demektir. bitmiş bir ilişkinin arkasına onu unutmak için bir şeyler eklemek, sigarayı bıraktıktan sonra bir kutu sakız çiğnemek gibidir. yanlıştır.
birini unutmak için bir başkası gerekmez. birini unuttuktan sonra bir başkasını kabul edebilir bir insan. yani normal insanlarda öyle olur. ama ebru gündeş'inde dediği gibi

bir gün aşklar biter, hatıralar kalır
kimi seversen sev hep hatırlatır
sanma bir başkası yerimi alır
gelenler gideni elbet aratır
Önce bir reklam görürsün,
Arabayı hayal edersin,
Ailene dil dökersin,
Zar zor ikna edersin,
ilgi çekersin,
HEVESiN KAÇAR!

Bir reklam görürsün,
Arabayı hayal edersin,
Parayı ayarlarsın,
Arabayı alırsın,
ilgi çekersin,
Çok geçmeden HEVESiN KAÇAR!

Bir reklam görürsün,
Arabayı hayal edersin,
Çok çalışırsın,
Arabayı alırsın,
ilgi çekersin,
Koşturduğuna değmeden
HEVESiN KAÇAR!

Sonra bir adriana görürsün,
Çok beğenirsin,
Kolay ulaşırsın,
Zor vazgeçersin!!!
değildir. başkalarını hesaba katarak onlara kötülük etmektir, allah reva görmez.
genelde kızların baş vurduğu yöntem. bazen bir süre sonra -ben onu unutamdım yeaaaa diyebilir. kısacası karşındaki kişiye yapılan saygısızlıktır onu eşya gibi kullanıp atabilmektir bazen.
beni unutma repligi.
diyecek fazla birşey yok bir başkasının olması da iyi gelebilir ama asıl önemlisi kendini zamana bırakmaktır.
Bazen sadece o gereklidir.
O Başkasını bulabilmek için zaten unutabilmek gerektiği için sacma fikirdir. En iyi ilaç zaman. Sana da geçmiş olsun arkadaş ne diyelim simdi?
Birini unutmak icin bir iliskiye baslamak o kisiye haksizlik olmaz mi? Yara bandi misali. Ek bilgi ; zamaninda denemistim. Pismanim. Gorustugunuz kisiye ayip oluyor,birde zaten siz ilk firsatta yuzunuzu eskiye ceviriyorsunuz. Berbat bi durum. Hem kendinize hem karsinizdaki kisi icin hos degil.
Kolu kopuyor insanın ona bile alışıyor. Boşversene. Nelere alışıyor insan.
kadınlar yapar onu.
kimseyi tamamen unutamazsınız. sadece mutlu olup olmama isteğinize bağlı başkası ile ilişkiye başlayabilirsiniz. birini unutacam diye başlarsanız hem siz hem diğer kişi mutsuz bir süre geçirir.
aynı okuldayız hala ve insan unutamıyor bir süre görmedim unuttum sandım ama çok kıskanıyorum hala ve bilmiyorum başka biri işe yarar mı ama şu kesin o beni başkasıyla unuttu.
birini unutmak için başkasını bulmak, şehir değiştirmek, sabahlar olmasın kafasında takılmak sadece içteki boşluk duygusunun eyleme vurumudur, birkaç dakikalığına aklı oyalamak dışında bir şeye yaramaz; üstüne hayatınızın hatalarını yapmanıza neden olur.
güncel Önemli Başlıklar