bugün

birinci nesil yazarın sözlük e geldiğini anlatan cümle.
tabi bihter parfümü gelmiştir tarzı bir hava da yaratıyor, farkındayım.

şimdi bunu neden yazdığıma gelince, malum birinci nesil yazarlar çok ama çok azaldı. benimde başka yerlerde yaşadığım bir duygu olarak bir yerin en eskilerini görmek insanda oraya olan güveni arttırıyor ve "vay be" dedirtiyor.
bir de hakikaten daha birinci nesil yazarı online görmemiş yeni yazarlarımız var görmek istiyorlar. gördüklerinde de hoşlarına gidiyor. nereden biliyorum dersen, bu anlamda 4-5 mesaj almışımdır. başka birinci nesil yazarlara da gelmistir sanırım, bu tarz mesajlar.

aha adama bak megolaman tarzı düşüncelere sebep olma ihitimali ile ve görmeyen görsün, sevinsin, sözlük e sevgisi artsın diye bu başlığı açtım ve moralimin iyi olup, eleştirileri göğüsleyebileceğim zamanlarda sol tarafa getireceğim. iyi niyetle açıldığına inanmanız isteğiyle, atış serbest.
alternatif olarak, mezar taşı gelmiştir kullanılabilir.
torununun torunun torununu görmüştür. varmıdır daha mutlusu. allah uzun ömür versin.
(bkz: sığınaklara)
eshab-ı keyf de uyuyup kalan yazardır.
+abi nassın geldi mi birinci nesil?
-valla yeni getirttim hocam, hem de bahçe birinci nesili bunlar,
+yapma yav, iyi iyi ver ordan bi kilo o zaman akşama bi sağlam cacık yapalım.
-vereyim hocam, hormonsuz hormonsuz valla, istersen 1 kilo daha vereyim salata falan da yaparsın.
+yok be abi birinci nesil bu, salata da falan heba edilir mi? götümüze sokarız gerekrse gene salataya atmayız.

şaka şaka. hoş gelmiş bizleri gururlandırmış nesildir.
büyük saygıyla karşılanabilecek haber. biz yokken kendisi vardı. biz varız hala var. vay mnskym.
sanki kavun gelmiş gibi geldiğini duyuran yazarın heyecanı.
(bkz: 1 nci nesilim veren yok mu) diye çılgın atan yazar söylemi.
(bkz: abiler)
canlı canlı geliştir.

o değil de palamut bedava valla. tanesi 4 liraya düşmüş kahvaltılık bile olur. ihmal etmeyin. yiyin.
bayramdır. herkes görsün. *
önünde saygıyla eğilecek durumdur.netekim sözlük onuncu nesile doğru giderken birinci nesilin gelmesi çok büyük bir olaydır.
"Sonra şükredesiniz diye, sizi ölümünüzden sonra dirilttik."

(2/56)
la bi siktirn gidin artık diye cevap veresim var onlara.
hortlaktır o.
(bkz: zombi)
hanımların dikkatine birinci nesil yazar gelmiştir. 5 dakikada atarlanır. hemen eksiyi basabilir.
sözlük ile birdir. *
tükenmeden görünüz, diye devam eder. *
kahkahalarla akla gelendir.
neşem yerine gelsin.
kaybolmadan görmek için acele ediniz.
(bkz: ay ben şok)