bugün

geride bıraktığımız sevgililer gününden sonra bol bol gördüğüm yeni moda zımbırtı. (zımbırtı diyorum çünkü başlıktan da bellidir tanımlamakta zorluk çekiyorum) bunlar aslında birbirinden bağımsız aynı model (fit) tshirtler fakat üzerlerine yapılan baskılar bunları giyen sevgililer yanyana geldiği zaman body puzzle tadında duruyor. i love you - me too, yarım şekilli kalpler , alexander - sik sallandır tarzı çeşitli kombinasyonları var.
şirinimsi,daha çok 17 yaş grubu çiftlerine hitap ediyor.
http://boldloft.com/osc/i...eas/valentine_tshirts.jpg
köhne rak barlarda sık sık karşılaştığım tişörtlerdir. geçenlerde gördüm bi çiftin üstünde, birinde "tencere yuvarlanmış" yazıyor(bi düdüklü tencere resmi tefalin int. sitesinden kopyalayıp yapıştırmışlar belli) diğerinde de "kapağını bulmuş"(tava ya da ona benzer yayvan bi şeyin kapağı var üstünde) yazıyor. bi kere üstünde düdüklü tencere baskılı tişörtle adam dolaşır mı, hadi dolaştın diyelim insan sevgilisinin üstüne kapaklı tişört giydirir mi? ulan hadi diyelim onu da yaptın bari tencereyle kapak uysun a.q bunu bari düşün ya.
he is my romeo* ve she is my juliet* şeklinde kombinasyonları olan ergen tişörtleridir... eğer bu tişörtle sokağa tek çıkarsanız ve ok yanınızdaki başka bir bayanı gösteriyorsa, bir de bayanın eşi veya erkek arkadaşı varsa tez vakitte koşarak uzaklaşmanızı gerektirir...
eger bu t-shırt fikri sevgiliye makul geliyorsa...
(bkz: intihar sebepleri)
Geçen hafta yasaklanmıştır.

-o benim kadınım
-o benim kocişim.

Ah yüce tanrım ne aptalca.
my hero -> estağfurullah

umarım bir gün ben de sevgilimi dracula'nın elinden kurtarırım.
görsel
güncel Önemli Başlıklar