bugün

"1" tane olan yazardır.ayrıca rumuz baslıklarının altına yazılan entrylerin bitişinde kullanılan soz obegi
(bkz: bir sozluk yazari)
herhangi bir yazardır.
11.nesil yazardır. an itibariyle sözlüğe adımını atmıştır.
Sözlük yazarı olan yazar.

O değilde bunu tanım diye kullanan ergeni boğmak lazım.
Üstüme alınmadım hayır samsun sana diyo bence.

Tanım yapabilen yazar.
adamın dibidir, bundan sonra söyleyeceğim her söz onu anlatmak için yetersiz kalacağından başka bir şey demiyorum.
her entry'mizi açık oylamayla beğenen yazardır. adamın dibi, oylama kültürüne sahip... **
ota boka oylama yapan salağın teki. evet.
her şeyi oylayan işsiz yazar. insana bir eksinin tadını yaşatmıyor. okumadan artılamanın bir anlamı yok. önemli olan onları okuyup bir şeyler kapmak. yoksa o artıların bir önemi yok benim için. teşekkür de etmiyorum sana.
sürekli artılamaya devam eden yazar, umarım kızsındır çünkü senden hoşlanmaya başladım.
kendisinden hoşlanıyorum. bunu da artıla en azından duygularımın karşılıksız olmadığına bir işaret olur.
edit: teşekürler canım yarın seni istemeye geleceğim....
(bkz: eksini verdim güzel kardeşim)
lan artıları veren bu yazar değil. sözlükten herhangi bir yazar o oy veren. yoksa aynı entrye arka arkaya nasıl oy verebilir ki bir yazar?

(bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın)
Hiçbir şey yazmaz.
sakin ol şampion ve o klavyeyi yavaşça yere bırak.
mesajlarıma cevap vermeyen yazar. biraz havalıyız galiba? yemicez, teşekkür edicektik.
canım seni bu aralar ihmal ettim kusura bakma.
sabah sabah yememiş içmemiş sözlüğe girmiş entarilerimi beğenmiş yazar. kardeşim arada bir yaz tamam bizde oylama yapıyoruz ama sen işin şeyini çıkarttın.
Bu nicki alarak hayalimi çalmış yazar. Lanet olsun dostum!
aşkitom bu sabah da heyecanlı bir giriş yaptın sözlüğe. sakin yok raki. artı yok.
sakin ol ve o klavyeyi yavaşça yere bırak, seni lanet olası artıcı.
adamın dibidir.
beni şımartıyorsun yazarıdır.
kendimi özel hissetmeye başlayacaktım ki;
nickaltını okuyunca vazgeçtim.*
Beni beğenen yazardir.