bugün

Ziyan olur.

Başka bi'şey demeye gerek yok..
Hataylı.
half blood prince olur.
Doğan Türk-Arap melezi çocuk, büyük ihtimalle Arap yanına düşkün olur. Şahsen ben bu evliliği tercih etmem..
kürt olur amk.
Yetiştiği kültür çevresine göre değişir. Türk kültürüne göre yetişirse Türk, Arap kültürüyle yetişirse Arap olur. Soy babadan devam eder denmiş ama bence çok da doğru değil. Doğru olsaydı baba taraftan soyu Çankırıya dayanan Boris Johnson'a da Türk derdik ama adam bir ingiliz.
hangi kültürü alırsa o olur.
ırk mırk hikaye.
insanlar yetiştikleri çevreye göre davranış geliştiriyor.
eskimo ana babadan ama istanbul da doğup büyümüş bir insan lan canım bızda balık avlamak istiyor, canım balina çekiyor demez.
tavuk dönere hücum eder.
Müslümansa eşi ziyani yok çocuk dil sahibi adapli bir cocuk olur.
Irzci namuscu pezevenk olmasindan evladir.
Milliyetçi şapşal.
(bkz: türap)
Soyun babadan ilerlediği düşünülürse eğer babası Türk ise Türk, Arap ise Arap olarak sayılacaktır.
siyasal islamcı olur.
hetero olur.
Telef olur, gerek yok böyle şeylere. Bir arapla evleneceğinize bir hintliyle evlenin daha iyi.
Ümit ederim başlığı açanlar gibi kinayeci bir ırkçı değil de, yaradan tarafından atfedilen "Eşrefi mahlukat" tanımının altını dolduran bir insan evladı olur.
Bu kafatascı zihniyetini gururla taşıyan arkadaşlar, Kimsenin hayata gözlerini açarken ailesini ve ırkını kendisinin belirlemediğini ne zaman idrak edecekler dersiniz?
işte o yukarıdaki yaptığımız tanımın altını doldurduklarında; En azından doldurmaya niyetlendiklerinde.
Gerçi başlığa bir daha baktım cevap yazmaya değer mi diye, Gördüm ki bu ulvi meseleyi merak eden arkadaş henüz kafasına takılan soru cümlesini dahi doru yazıp tamamlayamamış.
Ha gayret bir sesli harf kalmış olacak olacak, Şu u harfini koy da giydirelim Arap uşaklarına değil mi ya.
Bu Arap kindarlığı ve saplantısı nereden geliyor çok iyi biliyoruz ya, izah etmemizin bir faydası yok ne yazık ki.
Murdar olur.