bugün

efendim sizi bilmem ama çok görmüşümdür etrafımda, bilakis erkek erkeğe yapılan muhabbetler içerisinde

daha ilkokuldayken yanımda oturan alperden çıkan bir fısst sesi ardından kopan bir kahkaha ile başlamıştı yıllar sürecek arkadaşlığımız.

ortaokul ve lisede yine sınıfta osurdukça popülerleşen ve dost sayısı artan arkadaşları gözlemledim. hele ki evine misafir ettiğin adam senin evinde umarsızca osurunca anlardın ki bu adam seninle çok yakın.

üniversitede ise biraz daha değişir atmosfer ancak konsept aynı kalır; şöyle ki bu defa ulu orta osurulmaz ancak birebir kaldığında karşı tarafın bacağına oturup osuranı bile gördü bu gözlerim.

iş ortamında bunun kırılması nispeten daha zor bir tabu olduğunu farkettim, ancak benim birlikte zaman geçirip karşılıklı 5 posta osurduğum çok yakın bir arkadaşım var.

dostluklar yıllandıkça insan dostunu osuruğunun kokusundan tanımaya başlıyor ki; buna biz dostlukta nirvana'ya ermek diyebiliriz.
içinde kalıp kulunç olacağına dışarı bırak gülünç olsun sözünden ortaya çıkmıştır. ancak yanınızdaki kişiyle -bu her zaman bir hemcinstir- olan samimiyetinizin belirli bir noktayı aşmış olması gerekir. aşmamışsa bu olaya "ayıp" adı verilir.
samimiyetin tavan yaptığı eylemdir.o dereceye gelmiş bir arkadaşlık veya ilişki varsa ondan sonra sıçsanız bozulmaz.
- aşkoaamm. Biz seninle yeterince samimi değiliz. Sen beni sevmiyosaağğnnn. ühü :(
+ bunu da nerden çıkarcın Jale, gayet samimiyiz biz.
- yhaa ama hayıırrr. Selda senin yanında osurmuş, sen de hiçbir şey dememişsin.
+ ha o anal ilişki esnasında olabiliyor, normal yani.
- ha?
+ seni seviyorum bi'tanem.
- ben de seni aşkoğammmmmmmm *
(bkz: laubaliliğin dibi)
yazlıkta best friends tayfasıyla yanyana uyurken (bkz: fivesome) bi anda uyku kaçıran olay. samimiyet fışkırır
olay vuku bulduktan sonra yapılacak tek hareketin samimiyete bağlanması olayıdır.
güncel Önemli Başlıklar