bugün

(bkz: ruhunu şeytana satmak)
politika başka aşk başkadır. belli ki eşcinsel birinin itirafıdır. ama karşılıksız aşk kötüdür. zira selo evli ve çocukludur...
bunun tepkisi rok'tan gelir.

(bkz: hoaaaydaaaaaa)
Hdp safına geçtiği gibi ibneleşen amca söylemi.
https://www.youtube.com/watch?v=sE2uELv2bho

mevcut düzende doğru yolu bulmuş olan amcadır.
kafayı biryerlere çarptı zannedersem .
(bkz: ısdırırım)
tamam organizasyon bir beyandır. bir mhplinin demirtaş gibi bir kemik yalayıcıyı sevmesi mümkün değildir.
sen aşıksin ama o seni durtecek dedigimdir.
afedersiniz emme öyle mhplinin anasını sikeyim.
MHP ye oy vermiş ama asla bir ülkücü olamamış kişi beyanı.
yıllarca akp'nin yancısı olarak yaptığı görev sonrasında hdp'nin barajı aşmasına bizzat yardım ve yataklık ettigini adam gayette iyi anlamış bi mehape'li olarak....

çorbaya bi fiske tuz atmış, cok mu?
ver parayı ne istersen söylesin. hdpli birisinin bahçeliye aşığım demesi ne kadar inandırıcıysa bu da o kadar inandırıcıdır.
Bir Türk milliyetçisi olarak Türk devletini bölmeye çalışan insanlara büyük sevgi taşıyan kimsenin açıklamalarıdır. Açıklamanı geçtim varoluşun çok talihsiz amca.
Bozkurtla öşek postu giymiş tilkiyi bilir misin amca? Sonunda Tilki postu deldiriyor. Tilki olmamak gerek öşek postu giymemek gerek.
Bunları bilerek mi seçiyorlar acaba dediğim olaydır.

Önce ıstırırım yalarım sonra bu olay.
bıyıklardan "mhp" li olduğu ortaya çıkan yorgun demokrat abimiz...
neredeyse ıstıracakmış gibi durduğundan kesin gizli bir akpli amca beyanıdır. gerçek mhp li olan ölse bile hadepeye oy veremez.
Tayyip'i yalarım ıstırırım diyen o amca veya dayıdan 100.000.000 kat daha adam gibi adamdır şimdiki mhpliler gibi ırkçılık yapmıyorum kürtlere küfür etmiyor sadece özgür iradesini kullanarak söylüyor.
Hadi ya mhpmis milliyetçilermis birakin bu ayaklari kaç zeki mhpli gördünüz.
Oyunu hırsızdan yolsuzdan alıp teröriste, bebek katillerine domalmaktan zerre farkı olmayan düşüncedir. Üst kesimi ne derse ona göre durmadan yönünü çeviren ikiyüzlü terörist demirtaş'ı seven destek veren bu ülkeden uzak dursun. Devletin kuyusunu kazanların destekçileri olmak da tam mhp'lilere yaraşırdı zaten. Şehit haberi gelince miting meydanlarında ulumasını bilirsin hadi domal bakalım şimdi. O şehit o yetim hakkını senden alacak.
(bkz: Stockholm Sendromu)
ocak dışısın siktirgit çay may yok sana bok iç mk.
sakin .tamam ,arkadaşlar gömleği getirin .
sabahtan beridir chp ve akp den mhp ye oy gitti denilen ancak ihmal edilen gerçektir.

mhp den bile hdp ye oy geçişi olmuştur.
Dün demirtaş a domalarak renginizi belli ettiniz zaten.