bugün

Suan hayatım da kimse olsun istemiyorum. Seni de üzmek istemem umarım beni yanlış anlamamissindir.
(Kibarca konuşunca herşey olacağına varır. )
Ben fakirim yiyecek ekmeği zor buluyorum demek.

Anında buz gibi olur.
Siktir git..

Buna kırılmaz, sinirlenir sadece.
(bkz: al kırdın kırdın)
Sorun sende değil bende diye cümleye girip ayrılmayalım gitme diye bitirilen durum. Ben yapamam lan.
eşcinselim de . şaşırmaktan üzülemesin . garanti !!
kulağına fısıldayın. küçük harfler kullanın.
- ne, anlamadım? (derse)
+ zıııt.. tipim değilsiiiin. (dersiniz)
- euhuhe (gülerse kabul edin lan. salak bu)
Sen daha iyilerine layiksin, benim gibi gerizekaliyi napacan diyebilirsin. Yalan da olmaz hani.
adı üzerinde reddetmek, kimse kimseyi hiçbir şey için kırmadan reddedemez. sadece az kırarsın veya çok kırarsın, tabi yine de önemli olan ne söylediğin değil nasıl söylediğin.
evlenmeden veya nişanlanmadan kimseyle sevgili olmam derim olur biter. eh, yalan da değil zaten.
ne derseniz deyin o yine kırılacaktır. çünkü o dişidir.
Tadilat nedeniyle kapalıyız.
Dürüstce ne hissediyorsanız onu soylemeyi deneyin. Kibarca redderken cok sacma bahaneler söylüyorsunuz komik oluyor. Sevmiyorsan sevmiyorum de baskasini seviyorsan baskasini seviyorum de neyse onu soyle. Evet belki herturlu kirilir ama en azindan arafta kalmaz. Neyin ne oldugunu bilir ona gore yoluna bakar.
(bkz: bacı gardaş)

ben böyle diyom. anlasın artık amk.
özet geçicem. birlikte olduğun biri var mı dediğinde birini ayarlayacağını düşünüp yok dedim. neyse bu bana açılıp çıkma teklif edince
kırmamak için bir çok şey söyledim, en son biz taşınıyoruz artık buralarda göremezsin beni dedim. olsun buluşmak için aynı yerde oturmaya gerek yok ki dedi. hemen yanı başımızdaki kız arkadaşımız(kankam olur) da kulak misafiri olmuş olaya ve bana yardımcı olmak için ''ya onun görüştüğü biri var, o yüzden hayır demiyor anlamıyor musun ''diyince kız iyice kırıldı. arkadaşımı da yalanlayamadım. saçma sapan bir durum oldu. en güzeli direkt doğruyu söylemekmiş onu anladım. kızın bedduasını mı aldım bilmiyorum sonraki ilişkiler, hiç mi hiç istediğim gibi gitmedi ya da başlamadı...
Hadi canım lütfen.ufak ufak..
her türlü kırılır. ne dersen de istersen "uzaydan geldim yarin geri donucem" de o kiz arkadaslarina dert yanip "neden yaaa" diye aglar ve iyi bi kiz arkadas ihtimal uzerine ihtimal yuklerken netice "bence uzayda sevgilisi var"a kadar gider. o kiz yine kirilir, uzulur. kiyamam.
Eş cinsel olduğunu ve vurdurduğunu söylersin. Sana açılan kızı reddetme yolu aradığına göre belki gerçekten de pasif geysindir. Millet eliyl gang bang yapar, bunlar reddetme derdinde.
(bkz: derdini sikeyim butonu)
Varsa erkek versiyonu tavsiyelerini ben de alayim. Y ı l d ı m a m k.
fazla düşünmeyin içinizden geldiği gibi konuşun gitsin, kendinizi kastıkça her şey daha da boka sarıyor.
kırılma ama ben seni sadece seks olarak görüyorum.
Başkasına aşığım ve ondan başkasını sevmeyi düşünemiyorum. Özür dilerim.

Not: yaşanmıştır.
yok öyle bir şey. boşuna kasmayın zorladıkça daha çok üzersiniz. direk net olun. net olun ki daha da uğraştırmasın sizi.
şuan bir ilişkiyi yeni bitirdim ve buna hazır değilim. biraz kendime ve aileme vakit ayırmak istiyorum. umarım beni anlarsın. şeklinde bir cümle kurarak kırmadan reddedebilirsiniz. biraz kibar olun!
herhangi bir insanı zerre kadar kırmadan reddetmek istiyorsanız kendinizi feda etmek zorundasınız.

-"üzgünüm ama ben sevgili değil seks kölesi arıyorum. her dediğimi yapacak bir kız arıyorum. sidik içmeli bok yemeli şeyler."