bugün

Onu AVM önüne bırakın.
Sihirbazlar gibi "Hokus pokus" demeyi deneyin. Kaybolur belki.
sosyete pazarlarına atın gelin.
özellikle bir kız için denediğim yollardır. net olarak hayır deme durumum yok, çünkü net olarak senden hoşlanıyorum demiyor. ama gelgelelim bunu türlü imalarla gösteriyor.
en son hazırlandığım sınav nedeniyle kendisine 1 yıl konuşmayalım vaktim olmuyor dedim. olsun sorun değil ben beklerim dedi.
şimdi de denk geldim sosyal medyada ''Her dua nasibine, her nasip vaktine esirdir..'' durumunu paylaşmış. umarım burda konu ben değilimdir.
Eski sevgilinizi anlatın.
Yan masadaki kizla kesismeye devam edin.
Flört süresini abartmak.
sevmeyin. soldurarak kaybedeceksiniz. zaten kaybetmenin yollarini arayan ayılar sevmesin
Çok sevin ve belli edin.
Yüzde 99 çalışıyor, tecrübe ile sabit.
bugüne kadar hiç bir erkeğin kız kaybettiği görülmemiştir. rapor edilen tüm vakalarda kızın, bir gece yarısı kimseye haber vermeden limandan kalkan bir gemiye son anda tayfa yazıldığı saptanmıştır.
Üzerine titreyin.

Tebrikler.
umursamayın. olay bitti.
Haftada bir kez görüşün. Hih
Yeni birisini bulun ve gözünün içine sokun , belli bir süre sonra gitmek zorunda kalır zaten.
akşam evinin önüne gelip yüzünü göreyim demek
açıklamasını isteyene pm'den çok güzel açıklarım.
kaybetmeye çalışma o zaten kayboluyor.
efendi çocuk olmak. tabi kız evlenmeye geldiğinde sizi tercih edecektir ama bilmeniz gereken şudur: O kızın üzerinden birçok erkek geçti ve size bu hali ile geldi.
fazla ilgi gösterirsen kaybedersin bütün kızlar için geçerli.
En başlıca sebep ihanet.
ilgisiz bırakmak.
sevin. olabildiğince fazla sevin. gidecektir..
hiçbir şey yapmana hacet yok kardeşim kadın veya erkek olsun aynı duygular aynı anda denk gelirse birbirini iter ve ayrılırsınız yok denk gelmez ise birbirinizi çeker asla ayrılamazsınız.
-efendi olmakla sinmiş olmayı karıştırın hop bir dakika denilecek durumlarda aman ali rıza bey ağzımızın tadı kaçmasına bağlayın.

-konuşarak çözülebilecek bir meseleyi büyütüp gereksiz sert tepkiler verin trip atın.

-cinsellik konusunda baskıcı olun kendi istedikleriniz olmayınca yan çizin bencil olun.

-giyim kuşamınıza kişisel bakımınıza dikkat etmeyin.

-dinlemeyin sorunlarını .açtığında geçiştirin millet dışarda aç aç karikatürü paylaşın

-hepsini yaptıysanız tebrikler terk edilin boynuzlanın daha sonra sözlük ortamlarında kızlar rererö diye höykürün.
Kibar davran , koşarak uzaklaşır .

Hayır hayvan gibi davranıp , aşağıladığında , eZdiğinde , dövdüğünde dibinden ayrılmıyorlar .

Neydi stackholm sendromu mu ne , ona benzer bir durum sanırım.

Hayır , tanık olduğum hayat kesitleri var . Gerçekten sallamıyorum . Belki de köleliğe yatkındır ruhları.
Yalan söyleyin, kandırın ve aldatın.
güncel Önemli Başlıklar