bugün

Bir kızın bir erkeği hissettigi andır.
nesnesi şüpheli olan olaydır. güzel olup olmadığı 'kızla' neye sarıldığına bağlıdır.
yoktur öyle bişey.

sarılıp yatarsan illa hareketlenir metabolizman o işe başlarsın.

o isteğin tamamen geçtiğinde, etkilenmeden yanında yatarken de yorgunlukla uyku bastırır, zaten o iş bittikten sonra dokunasın gelmez.
bütün enerjinizi harcadıktan sonra sarılıp yatmak kadar güzel bir şey yoktur, onun kokusuyla 24 saat uyuyabilme garantisi veririm.
kaşık pozisyonu.
sabah sarılmış bir biçimde sevdiceğinizle gözlerinizi beraber açıp gözlerin içine bakılarak uyanılıyorsa tadından yenmez. güzel bir kahvaltı yapılıp güne huzur depolanmış bir biçimde devam edilir.
eğer ilkse hayatınızda unutamayacağınız bir deneyim olacaktır sizin için ama lütfen bu değerli anı boş insanlarla yaşamayın.
bir erkek daha ne ister ki.
(bkz: asla unutulmayan anlar)
sevgiyle altın vuruş.
yoktur azizim öyle bir şey.
Yapılmış en huzur verici şeylerden biridir. Birdir, sadece biriyledir.

Yastığın üzerine düşen kıvrım kıvrım saçlarının tellerinden ışıkları yakalarsın. Bir şarkıda söylendiği gibi saçlarından bir yol iner avuçlarına, kısa kalan yerleriyse tartışmasız cennete giden birer patika. Parmakları yüzüne yakın duradursun, bileklerinin inceliğinden akar şelaleler nehirler. Kirpikleri saf ipektir hep, fısıltıyla söylediğin şiirlerle dokursun yavaş yavaş her tanesini. Yüzüne düşmüş birkaç tel saçı aldığı nefesten titredikçe her biri bir nota çalar kendi makamından, karışan en güzel melodilere can verir duyularında. Ve yine her nefesinde kabaran bedeninde dolanmış ellerin, ne tedirgin edecek kadar ağır ne de varlığından şüphe ettirecek kadar hafif.

Sessizliğin en ihtişamlı haline gömülmüşken saçları arasından sevginin, rabıtasını yaparsın ipek perdesi kapalı bir çift güneş penceresinin.
Sabah uyandığınızda kızların hepsinden soğumanıza sebeb olan hatta ve hatta ergen bir erkeğin bile soğumasına sebeb olan ağız kokusu.
sevgiliyle beraber uyumak benim nazarımda kıçını mıncırmak,
meme uçlarını sıkmak sureti ile yanaşıp onunla azıtmak,
kızdırmak,
deli etmek gibi fiilleri hatırlatır.
uyutmam, yastıkları alırım,
zira bizim yatakta yastıksız yatamayan benim.
öyle koluma uzun süre yattı mı dayanamam,
o uyuyorsa kafasını kaldırır,diğer tarafına geçer öbür kolumu koyarım başının altına,
tabi bunu karşılıksız yapmam,
ertesi gün illa bir şeyler alacağımdır karşılığında.
saçlarını kokluyorsam oda kızdırmak içindir,
\"aynı babam gibi kokuyorsun\" dediğim de ortamın tüm sigara kokusunun saçına sindiğini düşünür,
6 senin üstüne kalkıp yıkamaya gider saçlarını.
tabi şaka olduğunu anlatmak için bir sürü itlik yaparım.
elimi midesine falan koymam,
koyarsam hasta olmuş demektir,
o pozisyonda çok da kalamam zaten,
kalıyorsam illa karşılığında püre falan yapacaktır iyileştiğinde.
hayvan gibi yatarım ben,
yazın ise bu bahsedilenler, mümkünse kimse bana değmesin. (bkz: değmesin ellerimiz) en sevdiğim parçadır.
yazın yatakta bunu dinlerim.

(bkz: millet romantik arkadaş) biz olamadık o kadar ne yapalım!
huzur veren şey.
Kollarında kaybolup gidilecek cüssede bir erkeğin hakkı olandır.
Daha az kumaş, daha fazla temas.mmm.
kollarımın arasında kaybolacak kadar narin ve minyon kadınlara sarılıp uyumayı her zaman sevmişimdir. katana gibi kadınlar maalesef çekici gelmiyor bana. çünkü, şekilci piçin tekiyim.
anca seviştikten sonra yapılabilendir. yoksa uyuyamıyorum kasık ağrısından.
Benimle birlikte uyuyan Bi kız arkadaşım sabah kalktığım da benim için uyurken nasıl hareketsiz yatabileceğim konusunda Googleda arama yapıyordu.

Benimle uyuyan sabah sağlam kalkamaz. O yüzden ayrı yataklar forever.