bugün

tatlilik ve saf temiz bi guzelliktir.
(bkz: illa Edep illa edep)
muhtemel olması kesin olan dürüstlük sonrada güzellik.
Zarafet.
dolgun meme. gerçekten çok önemli bir özellik. ilk sevgilimin allah affetsin yüzüne bakmadan memelerine vurulmuştum. yüzüne bakınca da ayrıldım zaten.
vajinasi ve memesi olsun yeter aga..

birde nefes alsin.
içi dışı bir,Açıksözlü ve güvenilir olması.
Kesinlikle hayatı ve her şeyi çok ciddiye almaması. Şu ana kadar hiç karşılaşmadım ama varsa böyle bir kız umarım gelir bulur beni.
Aura, çekim gücü, beyin.
yüksek farkındalık; memeyi, popoyu döver benden söylemesi.
mutluluğu karşı taraftan beklemesin. Kendini mutlu edebilsin, ne istediğini bilsin en azından. ya allah aşkına böyle birşey mümkün değil ki. ne saçmalıyorum ben akşam akşam.
kız olması.
iri memeleri olmalı ve güzel gülmeli.
insanı darlamamasi. Tripsiz bulmak zaten imkansız da az tripli olsun. Az tuzlu der gibi oldu avsgsm.
menemen yapıp iyi çay demliye bilmesi. saygılı olsun. hoş sohbet olsun. gerisi tıpış tıpış gelir. memeymiş popoymuş bunlar fani şeyler azizim yerçekimi diye birşey var gömleği pantolonun içine koyar gibi donuna koyar sarkık memesini sonra selülitli basenler o zaman görürüm sizi. ama ruh öylemi hiç kocar mı ? bedene dokunmakta ne kelime el değmeden ruhu okşamak kalbe değmek.
insaniyet....
Kesinlikle özsaygıdır.
insanlık ve merhamet.
Maneviyat. Erkekte de olmalı tabi ki. Manevi değerlerin ve sıcaklığın olmadığı ilişkiler hep buz gibi ve birgün mutlaka kırılıyor. Maneviyat yalnızca dinsel kapsamda değil. Aklen ve ruhen karşıdaki insana kıymet verecek, hor görmeyecek, bencillik ve büyüklük taslamayacak, kanaat etmesini bilecek ve daha fazlasını istemeyecek olmak maneviyat.
Biraz balıketli olması.
kesinlikle zeki olması ve zeki olması espri yeteneği ve entellektüellik.
Anlayış ve sadakat.
başı kapalı türbanlı olmasıdır. net..
Beni istemesi ve benim için çaba göstermesi.
narsist olmasın.