bugün

Ona her gun bir seyler yazip sonra kitap halinde bastirip vermektir daha guzeli olmaz bence.
sevgilinizse;sadece ikinize özel,pahalı bi giysi olabilir..
Eğer alkolden anlıyorsa varoş kızlar gibi aa jack en iyi viski demiyorsa ona hakkettiği bir viski alınmalı.

Ben oyumu Macallan 1926 “Fine and Rare” için kullanıyorum.

Meyan tadında öpüşler dilerim.
görsel

Arabişko.
kredi kartı. limitsiz.
http://www.maserati.com/m...en/models/grancabrio.html
bir kıza alınacak en güzel doğum günü hediyesidir. çikolata çiçek olabilir mesela kimse bana çikolatayla çiçek almadı.
görsel
Alınmış denenmiş, gözlerindeki gülüş tespit edilmiştir. Tavsiye edilir.
küçük saçma şeylerdir.
yeğenime birkez orta kalite bir mikroskop seti almıştım. bir kenara attı .

birsonraki doğum gününde saçma sapan masa üstü aynası aldım , kenarı altın rengi varaklı.
bayıldı.
iphone.

Mutlu olmayacak kız yoktur.
ona kitap yazmak.
Ruj seti.

Bana bu yıl geldi ve emin olun gözlerimden kalp fışkırdı.
Büyük hediyeler tabi ki herkesin hoşuna gider bir erkeğede alınsa hayır diyeceğini düşünmüyorum. Fakat imkanlar her zaman büyük hediyeler almaya imkan vermeyebilir bunun içinde manevi bir hediyede alınabilir sürekli kullanabileceği bir aksesuar ya da sevdiği bir şairin şiir kitabı gibi.
Sizin emeke ettiğiniz birşeyler, kitap ama içinde sizden birşeylere rastlar misal sözlere notlara, küçüçük bir parça bile sizden olursa aşk dolar,by.
eğer bakabileceğini düşündüğünüz bir kişiyse, bir akvaryum ve 1,2 tane balık alabilirsiniz. hiç sekmedi.
Isteyip de almaktan vazgeçtiği pek çok şey olabilir.

Mesela sesiniz güzelse en sevdiği şarkıyı söyleyip mp3 e atıp mp3 u ona hediye edebilirsiniz.

Uykuyu seviyorsa ayıcıklı pijama alabilirsiniz.

Hayvanlı terlik alabilirsiniz. *
Kolye, klasiktir zaten.

Yahu icili bicili bi şeyler alın işte kişisel özelliklerine göre.
kredi kartı, bence hepsine bedel ne isterse onu alsın.
Bir kitap olabilir. Misal romantika.
kitap okumayı çok seviyorsa kitap.
kitap dışında parfüm, bluz, elbise, makyaj seti, takı, oyuncak peluş ayı vs. alınabilecek doğum günü hediyeleridir.
Gratise götürün, al ne istiyosan al deyin.
alınan hediyenin bir önemi yok açıkcası hediyenin de önemi yok. O gün sözlerinizle mutlu edip gülümsetin yeter.
en iyi doğum günü hediyesinin değişkenlik gösteren, ama en saçma kabul edilecek hediyenin dahi, veriliş şekli, ortalama çoğu kızı etkileyebilecek hediyelerdir en iyileri. ve hediye verme şeklinde ki etkilerde, mütevazi hediyelerle oluyor genellikle. şal gibi, parfüm gibi, kitap gibi vs aklıma gelen bunlar.
Tabii ki sevgiliye hediye edilebilecek binlerce hediye var ama bence anlam olarak en güzeli. güzel, sade bir ayyıldız kolye olurdu. Ona olan aşkımı boynuna taktığı o ayyıldız kolye yansıtırdı.
Eşya değildir. Nefret ederim eşya alınmasından. En güzel hediye yüzünüzün bolca güldüğü bir gün geçirmektir bence. Her şey eskir ve unutulur ama anılar unutulmaz.

Bir dahaki ay doğum günüm. Yeni biriyle tanıştım. Sempatik ve sıcakkanlı bir kadın. Doğum günümü söylemeyeceğim ama onunla güzel ve eğlenceli bir gün geçireceğim. Bunu söyleyince insanlar hediye alıyor. Bu beni çok utandırıyor. Bilmiyorum birinin cebinden benim için para çıkması gereksiz.
En güzel hediye mutlu edilmektir . Bir eşyaya gerek yok . Sevildiğini hissetmek en güzel hediye .