bugün

(bkz: 99 luftballons)
Bime gidiyorsun. 50 kuruşa pop kek alıyorsun. Üstüne de mumu koyuyorsun. Veeee Dogum günün kutlu olsun...
bu kişiden kişiye değişir kimi insana bir çiçek kopartıp verirsin sanki dünyanın en pahalı şeyi gibi mutlu olur.

kimi insana da en pahalı şeyi alsan bile bu ne aldığın hediye bu mu yani diyebilir.
Converse in converse oldugu zamanlar. Daha parcalayamadan terk etmisti.
o kızı tanıdığını bildiğini gösteren bir şey. herkes bilinmek istiyor zaten çok önemli ve diğerlerinden başka bir şeymişiz gibi.
grafik tasarımcısıyım. sevdiğim kıza 2d oyun yapmıştım ikimizi anlatan.
1 teneke ayçiçek yağı.
Bitki press kiti. Keşke biri bana alsaydı. Neyse seneye alırsınız.
ihtiyacı olan bir şeyi almak ya da onunla geçirdiğin özel bir anıya ait hatırlatıcı bir eylem yapmak ya da o anıya ait fiziksel bir şey vermek.
para , para , para..
En güzel hediye mutlu edilmektir . Bir eşyaya gerek yok . Sevildiğini hissetmek en güzel hediye .
Eşya değildir. Nefret ederim eşya alınmasından. En güzel hediye yüzünüzün bolca güldüğü bir gün geçirmektir bence. Her şey eskir ve unutulur ama anılar unutulmaz.

Bir dahaki ay doğum günüm. Yeni biriyle tanıştım. Sempatik ve sıcakkanlı bir kadın. Doğum günümü söylemeyeceğim ama onunla güzel ve eğlenceli bir gün geçireceğim. Bunu söyleyince insanlar hediye alıyor. Bu beni çok utandırıyor. Bilmiyorum birinin cebinden benim için para çıkması gereksiz.
Tabii ki sevgiliye hediye edilebilecek binlerce hediye var ama bence anlam olarak en güzeli. güzel, sade bir ayyıldız kolye olurdu. Ona olan aşkımı boynuna taktığı o ayyıldız kolye yansıtırdı.
en iyi doğum günü hediyesinin değişkenlik gösteren, ama en saçma kabul edilecek hediyenin dahi, veriliş şekli, ortalama çoğu kızı etkileyebilecek hediyelerdir en iyileri. ve hediye verme şeklinde ki etkilerde, mütevazi hediyelerle oluyor genellikle. şal gibi, parfüm gibi, kitap gibi vs aklıma gelen bunlar.
alınan hediyenin bir önemi yok açıkcası hediyenin de önemi yok. O gün sözlerinizle mutlu edip gülümsetin yeter.
Gratise götürün, al ne istiyosan al deyin.
kitap okumayı çok seviyorsa kitap.
kitap dışında parfüm, bluz, elbise, makyaj seti, takı, oyuncak peluş ayı vs. alınabilecek doğum günü hediyeleridir.
Bir kitap olabilir. Misal romantika.
kredi kartı, bence hepsine bedel ne isterse onu alsın.
Isteyip de almaktan vazgeçtiği pek çok şey olabilir.

Mesela sesiniz güzelse en sevdiği şarkıyı söyleyip mp3 e atıp mp3 u ona hediye edebilirsiniz.

Uykuyu seviyorsa ayıcıklı pijama alabilirsiniz.

Hayvanlı terlik alabilirsiniz. *
Kolye, klasiktir zaten.

Yahu icili bicili bi şeyler alın işte kişisel özelliklerine göre.
eğer bakabileceğini düşündüğünüz bir kişiyse, bir akvaryum ve 1,2 tane balık alabilirsiniz. hiç sekmedi.
Sizin emeke ettiğiniz birşeyler, kitap ama içinde sizden birşeylere rastlar misal sözlere notlara, küçüçük bir parça bile sizden olursa aşk dolar,by.
Büyük hediyeler tabi ki herkesin hoşuna gider bir erkeğede alınsa hayır diyeceğini düşünmüyorum. Fakat imkanlar her zaman büyük hediyeler almaya imkan vermeyebilir bunun içinde manevi bir hediyede alınabilir sürekli kullanabileceği bir aksesuar ya da sevdiği bir şairin şiir kitabı gibi.
Ruj seti.

Bana bu yıl geldi ve emin olun gözlerimden kalp fışkırdı.
ona kitap yazmak.
güncel Önemli Başlıklar