bugün

en azından yerde sürüklenirken mayına denk gelmemiş mazallah.
çarşıda gezerken kafasına sıkılan 2 türk askerinin intikamı alınınca göreceğiz bu çakalları.

edit: üzülenler olabilir diye şehit olan 2 türk askerinin fotoğrafını buraya koymuyorum. eğer arayıp bulursanız ve fotoğrafı görürseniz bu çakallara az bile yapıldığını göreceksiniz.
mesele kürt olması değil mesele bunları yapanların devleti temsil eden üniformayla gezmesi. seni beni temsil etmesi.
ne olursan ol!
bu durumu eleştirmelisin. sen hakkın yanında olmazsan yarın bu insani olmayan tutumu sana da uygulayabilirler.
sana uygulamayacak olsalar bile bunu reddetmelisin.
ülkenin karıştırılmasına gelince ülkeyi asıl karıştıranlar bu tür hareketleri yapıp düşman olmayacak adamı ülkeye düşman edenlerdir.
hiç mi? tanımadığınız bir insana en azından goool diye bağırırken sarılmadınız?
yoksa siz sevinçlerinizde ve hüzünlerinizde kimlik mi? soruyorsunuz!
öyleyse boynunuza kimlik asıp geziniz!

öz be öz kürt kardeşini ayırmayan bir türkten sevgilerle...
Tuzaklı bomba olayları Çok olduğu iÇin yapılan 5-10 metrelik olaydır . Daha önce PKK ölülerini toplarken bomba patladığı iÇin yapılan rutin bir işlemdir.
akıl kârı değildir.

Okul yanıyor diye polis çağırıp şehit eden orospu çocuğu teröristler insanlıktan bahsetmesin. Hak edene hak ettiği gibi davranılır.
yerde sürükleneni ırk olarak ayrılmaması gerekir. yerde sürüklenen bir vatan hainidir. aynı şeyi türkte kürtte yapsa aynı sona mazhar olacaktır. ahlaksız batının küçümseyip barbar ve gerikalmış dediği ülkeyi tam anlamıyla yaşatmak için yapılması gereken güzel hareketlerdir bunlar. senin anana babana evladına kurşun sıkılıp ölüyor ve sen o hayatında belki sevdiğini kaybetmemis biri olarak Humanistlikten mi bahsediyorsun. lütfen siktir git burdan.
Neymiş eleştirmeliymiş, neymiş devlete yakışmazmış, seni beni temsil ediyormuş o devlet yarak kürek.

Ulan amına çaktımın hümanistleri, adamlar atmde para çeken subaya acımıyor, hamile eşinin yanında polis vurmaktan çekinmiyor, otobüs durdurup içindeki sivil kıyafetli silahsız askerleri vuruyor, hak arama davası oluyor da, bu durum niye gotunuze batıyor.

inşallah o yerde sürünen piç ölü değildir, canlıdır da hissediyordur bazı şeyleri..
salak solcuların ve terörist kürtlerin işidir. Ayrıca bu eylemi yapan devletse ilk kez doğru hareket yapmıştır. Pis kürt götlerini yalamaktan vazgeçmişler biraz.
insanlık içi bir durumdur sıkıntı yoktur. Bazı arkadaşlarımız sanada aynısı yapılsa iyi mi olur tarzı görüşler belirtmiş ben elimde rpg ile dolaşmıyorum ki ben kancık it gibi pusu atmıyorum ki ben çarşıda sivil askerleri ensesinden vurmuyorum ki . aç selonun twitinin altında bulunan ilk twiti oku en çok favlanan olanı , ben de kürdüm ama devlet beni öldürmüyor?

yok efendim kısa flim yönetmeniymiş oymuş buymuş çokta umrumda değil kısa flim yönetmeninin elinde kamera olur rpg değil? foşik tece koydu demi hewal onu. Ayıp lan ırkçılık yoktu içinde daha ki 6-7 aydır yaptıgınız yüzsüzlükler ve pişkinlikler yüzünden nefret etmeye başladım sizden. artık ölseniz de kurtulsak.
ülkenin işine gelir. inlerinden çıksınlar ki avlayabilelim. dimi ama? ben bu sürükleme olayının bilinçli yapıldığı kanısındayım.
Ölüm olsun millet düşmanlarına..
işte düşmanın bile şereflisi diye ondan diyorlar ya.
ufff faşolar çooq salaqsınız yeahh (sizin seviyeniz bu)!
terörist köpeklere az bile.kimse unutmasın yaptıkları kıyımları.
o da insan diyorsunuz ama hayır efendim. bu ülkede güvenlik güçlerini şehit eden, hain pusular atan kişiye azdır bile. onu savunan da neyini savunuyor merak edilendir.
Bunu savunan, bunu katledilen asker polis ile kıyaslayan herkes net ruh hastası ya da ağır cahildir. Faşizm demiyorum o bile sizin üstünüzde fazla duruyor, siz özürlüsünüz, hayat görüşünüz yok ezberler ile büyümüş önyargılar ile doğmuşsunuz. kendinize ait tek bir fikriniz bile yok. Eğer bu dediklerim sizi rahatsız ettiyse son bir yıl içinde tek bir kitap, roman okumadığınıza garanti verebilirim.
Pkklı itlerin hak ettiği görüntüdür.
montaj fotodur. hem montaj olmasa bile çok da dert değildir ölen, 3 yaşındaki bebekten vatan isteyenlerden ise!