bugün

kalacak evi olan şanslı insan.
evsizler de var.
kişi evlenmek istiyorsa üzücü bir durumdur ama çok geç değildir. erken yaşta evlenip çocuk yaptıktan sonra boşanan milyonlarca insan var. birlikte öleceğin birini bul, varsın geç olsun.
40 yaşında evde kalmaktan iyidir...
Altmışına merdiven dayamış komşumuz geçen sene evlendi. Yani hiçbir şey için geç değil swh.
Nazmiye ablanız 47 yaşında, o bile bu kadar efkarlanmadı be.
geç kalınmıştır kusura bakmayın, ben o yaşta yeterli randımanı alamadığım için 2. karıyı boşamış 3. ile nikah davetiyesi seçiyordum.
Görüyorum ve de arttırıyorum 44 diyorum.
Allah beterinden saklasın bir ömür yanlız kalıp. Tek başına ölmek var.
Eli ekmek tutan, kendi ayakları üzerinde durabilen bir kadının evlenmesi bana çok saçma geliyor.

Erkek denen yobaz, odun, kaba yaratıkların kahrı çekilir mi amk. Çok şükür ben o barzolardan değilim.
Artık evlenmemesi gereken kişidir.
benim yaş 32 oldu hala bekarım, 36ya kadar bir evlilik olacağını da zannetmiyorum. aynı yoldayız yani.
32 yaşında evde kaldım. nerde çirkin şişman dul motorize var beni buluyor üff ya. o kadar teklif alıyorum ama nasiplerim tırt. kızlar üzülmeyin kaderimiz böyleymiş.

ya evlenip kocanızın doritos taco gibi kokan çoraplarını yerden toplayıp boklu kilotlarını yıkayarak ömür mü geçer ?

aman gezin tozun eğleni hatta canı sıkılan varsa beraber ormana mantar toplamaya falan gidebiliriz.