bugün

Mühim bir sorudur.

Ben de yakısıkli bi kasiyere aşık oldum galiba.

Geçen gün kontör yukletme bahanesiyle telefon numarami verdim kasada ama anlamadı muhtemelen.

Anlasa da "ayyy bilmem ne kasiyercisi beni tilifinla taciz etti" diyecek kafadaki kezbanlar yüzünden istese de arayamaz zaten.

Kisaca Ne yapmam lazim??? Bisiler bulun ltfn.
poşeti uzun uğraşlar sonucu açamadıktan sonra son bulacak bir aşktır.
malum organ yerine beyinle düşünmeye başlamak.
memelerini aç kasiyer.

espriyi anlayamadınız mı amk malları kasi-yer amk.
Kasiyere yürümek. Fakat Her yolda yürünmez.

Hayatta herşey nasiptir. Ya olur, ya olmaz. Bence pek oluru yok. Çünkü Çocuk o kadar yakışıklıysa daha önce biri yürümüştür kesin. Boş değildir.
Siz de çok yoruluyorsunuz burada bütün gün hesap kitap, insanlarla ugrasmak zor olmuyor mu diyerek konuya girin ve sohbet etmeyi deneyin.
fıtnat bir helvacı güzeline aşık olur. helva almak bahanesiyle sık sık dükkanına uğrar. tıfıl çocuk bir şey anlamaz ama komşuları durumu çakar. ona şu beyti ezberletirler, "şeb-i ruhuma rikkatla bakma yanarsın" (yanağımın parlaklığına ateşli bakma yanarsın)
fıtnat geldiğinde helvacı güzeli genç bunu okur. fıtnat bozulur ve şu mısrayı okuyarak bir daha uğramaz.
hattın gelince sen de beni mumla ararsın" (sakalın gelince sen de beni mumla ararsın)
senin telefoncuya aşkın bana bunu hatırlattı.
bende marketciyim.
kasa fisi üstünde kasiyer adı yazar oradan facebook insta ekle.

not:resimdeki sizseniz guzel bir bayana benziyorsunuz. muhakkak cevap bulursun..
güncel Önemli Başlıklar