bugün

Yapan vicdansız dır.
kaplumbağanın ölümüne sebep olur. hayvanlara zarar vermeyin.
Ayıptır, günahtır. Lütfen gençler yapmayalım böyle şeyler, kırılıyorum.
yavşaklıktır!
Biri siZi domaltır ve çıplak şekilde bağlayıp damat koğuşuna bıraksa hoşunuza gider mi?
Güldürmüştür, ciddiye alıp cevap veriyorlar Adama bide.
standart orospu çocukluğudur. evet.
Ancak birinin seni becerip kaçtığında anlayabileceğin durumu ifade eder.
Nasıl gavat olunur ?
kaplumbağa denen bok torbalarını her gördüğümde yaptığım eylemdir. ters çevirip yolun ortasına koyuyorum o zaten debelenip düzelene kadar çoktan üstünden bir araba geçmiş oluyor. yapmayı düşünen varsa otobana koymasını tavsiye ediyorum orada daha ölümcül bir ortam oluşuyor verdiği keyif tarif edilemez.

ek olarak o kabukların çatır çutur kırıldığını ve kalın derisinin de dümdüz olduğunu görünce,işte o an,anlayamazsınız.inanılmaz bir haz.
Şerefsizliktir. Yalnız anlamadığım, niye kaçıyorsun ki? Ayağa kalkıp seni sikecek mi ne olacak?
bi keresinde yapmıştım bunu. çocukluk işte naparsın. oturdum 10-15 dakika izledim kaplumbağa öyle böyle debelendi kurtuldu. ulan baktım yavaş yavaş bana doğru geliyor. çocuğum tabi aslında bişiy yapacağından değil ulan ben gidiyorum yavaş yavaş arkamdan geli geliyor. sabahtan akşama kadar nereye gitsem arkamdan geldi kavat. sanki yakalasa bişiy yapacak küçücük başında bi özgüvenler kaplumbağa'sın lan sen. ...
Allahsızlar, kitapsızlar!
Hiç mi vicdanınız sızlamadı.
en yumuşak tabiriyle götverenliktir.
Yazıktır.
hiç hoş değildir. şiddetle kınıyorum.
Yapanların Allah belasını versin.
yapanı görsem yeminle zırtına zopaynan vururum. öyle adice bir eylem.

lan ben ki bodrum'dan istanbul'a dönmek üzere yola çıktığımızda asfaltta bir kaplumbağa görünce haber vermeksizin arkadaşın kullandığı arabanın el frenini çekmiş adamım. evet evet aniden bildiğin asıldım el frenine allahtan arkadaş toparladı aracı da götü başı dağıtmadık oracıkta.
piçliktir, itlik yapılmaması kindly request resmen.
Orospucocuklugunun beden bulmuş halidir. Amcıklıktur götlüktür boşluktan ölen cahil tayfanın eşek sikmekten sonraki eglencesidir.kodumun gereksizleri yırtık condom piÇleri.
Size zararı olmayan hayvanlara zarar vermeyin mk ya. Serseri gözükme merakınızı sikiyim. Bunu anca asi gözükmek isteyen bir ergen yapar.
orospuluktur.
terbiyesizliktir. ben ki daha bu sabah sokakta ters dönmüş bir hamam böceği görmüş, tiksinerek de olsa bir çubuk yardımıyla düzeltmiş bir kişiyim. yazıktır yapmayın.
abi açmayın şöyle başlıklar. zevk mi alıyorsunuz. yazık yahu. ne biçim varlıklarsınız siz.
(bkz: onun bunun çocuğu)