bugün

bir kadının kadın olarak görülebileceği,cinsel cazibesinin henüz var olduğu son tarih. genellikle 30 yaşını bitirdiği güne kadardır. ondan sonra bir kadınla yatmak ne kadar mantıklı bilemiyorum.
kadını mal olarak görenlerin üstüne üstlük bunu itiraf edenlerin düşündüğü sorunsal. cinsel cazibesini yitirince çöpe atın emi, canım benim.
bakmasını bildiği sürece gelmeyecek tarihtir.
yanındaki erkegin raf ömrü kadardır.
30 ile 35 arasında değişmektedir. fakat bu olay genetik sanırım 40 nda da menopoza zırtapoza girmeyen kadınlar tanırım yatakta sanki 20 lik gibi takılırlar ve hakikatten s.k.t sının daha yeni başladığını size kanıtlarlar. fakat sayıları çok azdır.
bir kadının son kullanma tarihi yoktur zira kadınlar eskidikçe değerlenir mesele onlara son kullanma tarihi gelmeyen gözlerle bakabilmektir...
erkeklerden uzun ömürlü olduğu kesin olan tarihtir.
30 yaşını geçmiş selülitleri patates tarlasına dönmüş göğüsleri yer çekimine yenik düşmüş kadınlarla yatacak kadar abaza erkekler olduğu sürece gelmeyecek tarihtir.
dündü geçti o da artık.
mezar taşında ki tarih kadardır.
size güvenmediği andan itibaren sizin için o kadının kullanma tarihi artık dolmuş demektir.
(bkz: anan diyeceğim liseli bilecekler)
afedersiniz ama çok ayıp bir ''insana'' son kullanma tarihi koymak.

(bkz: insan)
Üretim hatası olan erkeğin yanılgısı. Bilinçsiz tüketici.
erkeğin son kullanma tarihi geçtiği halde, kadının hala üretim tarihinden fazla uzaklaşmamış olduğunu rakamlarla kanıtlayan süreçtir.
erkeğin andropoza girdiği tarihtir.
periyodik bakımları yapılmazsa gerekli randımanı vermeyebilir.
son kullanma tarihi olmayanlar
(bkz: ajda pekkan)
performansına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
kadını bir mal olarak gören zihniyet yumurtlamasıdır. terbiyesizce ve hakaret içerikli bir başlıktır, insan kendi annesinin de içinde bulunduğu bir gruba bu tür yakıştırma nasıl yapar aklım almıyor, eğer bir son kullanma tarihi varsa son kullanma tarihi dolduğunda al ananı at gitsin tövbe yarabbim tövbe.
Son kullanma tarihi belirsizdir, lakin ilk kullanım tarihi ne zaman sorusuna cevaben ; 30'lu yaşlardır çünkü gecenin bir yarısı sizi uykunuzdan kaldırıp, beni seviyormusun? sorusunu sormazlar.
bu zihniyetin doğduğu andır .
yoktur .illa ki bir tarih yazmak mecburiyetinde kalsam farzedinki alnıma silah dayadılar anca o zaman kırk malum menapoz ama oda fiziksel olarak kullanım * . ama gönül bağı işte cenneti de beraber ister cehennemi de o ayrı.
Son kullanma tarihi geçmiş yazar kişisinin başlık sıçtırtmasıdır.
(bkz: kullandıktan sonra atılması gereken nesneler)