bugün

yanındaki erkeklere bakmak yeterlidir. salak sulak erkekleri barındırıyorsa çevresinde kalitesizdir.
suya batır, hava baloncuğu çıkmıyorsa kalitelidir.
dedikodu yapıp yapmadığıdır. bir kadın dedikodu yapıyor onun bunun işine karışıp çekemiyorsa kimseleri kalitesizdir. c
Giyim kusaminin uyumu, Giysi secimi, davranislari, konusmasi, arkadaslarinin durumu, erkeklere olan yakinligi gibi durumlar gozlenerek anlasilabilir. Erkeklerle fazla iyi arasi olan kizlar erkek fitratina ters olan bir is yapar. Erkek fitratinda kiskanclik vardir. Sadece benim olsun istegi. Her erkekle oturup kalkan bir kadina kaliteli denilemez.
Cana yakın olması ama çizgiyi aşmadan kaliteli olduğunu belirtir.
markası, üretim yeri,iş kapasitesi, hastalık geçmişi, ten rengi, diş sayısı ect.
Göğüs bel kalça oranları dururken gereksiz uğraşlardır!
birkaç dakikalık konuşma yeterlidir, benim için. tabi kaliteden ne anladığınız önemlidir.
Eski erkek arkadaşlarını incelemeniz yeterli olacaktır.
siz ne kadar kaliteliyseniz zaten yanınızdaki o kadar kaliteli olur. cevabı uzakta aramaya gerek yok.
az ve öz konuşması.
taytla sokağa çıkmaması.
boya badana yaparak değil olabildiğince normal haliyle, doğal bir şekilde dışarı çıkabilmesi. en az görüntüsü kadar kafatasına güvenebilmesi.
kendini seks objesine dönüştürecek, küçültücü bilumum hededen uzak durması.
ateist olmaması. mezhepçi olmaması.
kalite belgesine bakmak yeterlidir.
Şiir seviyorsa 1 adım öndedir.
felsefe seviyosa kalitelidir net.

alın evlenin o kadınla.
fiziksel özellikleriyle yargılanmaması gereken bir durumdur. kalite aranıyorsa kafa yapısına bakılmalıdır kafası büyükse kalitesizdir.
(#28521285)

fazla zorlayanı, deli divane edeni iyidir tezine katılmıyorum. bu kadın sadece erkeği kendisine köle yapmaya, bağımlı hale getirmeye çalışan, ifrata kaçan kadındır. ilerleyen zamanlarda saçma sapan idealarını bile "bak seni terk ederim ha" minvalinde tavırlar takınarak kabul ettirmeye çalışacaktır. en başından gereken tüm ideolojik kardeşlik esasını konuşabiliyorsanız o kadın iyi kadındır ve eğer ortak fikirdeyseniz ve arzulama varsa zaten birlikte olacaksınızdır. yok halâ ve halâ zorluyorsa, o kadın şirrettir, kafası karışıktır, kendisini gözünde fazla büyütüyordur ve siz farkında olmadan kanınızı emer (arzulayarak geçirdiğiniz süre boyunca enerjinizi tüketmiş olur).
Bu tarz yollari olan insanlarin kalitesizligini gosteren yollardir. Milleti kalıplar icine sokmaktan vagecin artik, dangolozlugu birakin. Kaliteli ne demek lan, mal mi seciyorsunuz pazardan?
üstte ekşimsi bir koku bırakmaması.
nerede nasıl davranacağını bilendir, arkadaşlarının yüzüne gülüp arkasından dedikodusunu yapmayandır, insanların açığını aramamalıdır, erkek arkadaşını maddi açıdan sömürmeyen gerektiğinde elini cebine atandır.
dedikodu, kıskançlık ıvır zıvır her kadında biraz biraz vardır elbet ama ne kadar az kahkaha atıyorsa o kadar kalitelidir kadın bana göre.
Benim gözümde ;
Kendisine yakışanı giymesi
Kaliteli müzik zevki
Kendine güveni
En önemlisi anti Ben bilmem beyim bilirci olması .
Çoğu arkadaşımız bu kafayla giderse hem hayattan bir .ok anlamayacaksınız hem de kafayı yiyecek. Bu kadınlara bulaşmayın diyorum genelde, çok kıskanç oluyor çoğu ve hayatı cehenneme çeviriyorlar. Özellikle aradığınız tiplemeler 6 ay sonra çıldırır, nedense bazı dönemlerde sevişelim diye zorlar bir de bakmışsın o. çocuğu yumurtlamış 9 ay sonra. Siz istediğiniz kadar anlatmaya çalışın, o anlamaz ve kafasına göre bir hayat seçer. Farkında bile olmazsınız ne istediğinin, bir .ok söylemez sizi kudurtur, hayatı cehenneme çevirir, çocuk için herşeyi yapar, siz umurunda olmazsınız. istediklerini aldırtır, sanki birşey yapıyormuş gibi üstünüze çıkmaya çalışır sonra da terk edersiniz. Terk etmek de çok zor olacaktır, olmadık zamanda bitiverir, sizi yerden yere vurur, kafayı yedirtir, işlerinizi bozar. Ayrılmazsanız da hayat boyu mutsuz, istediklerini yapamamış olarak geçer. Bu durum gayet olağan ve çoğunun başına gelen durumdur.

Yine de bulaşayım diyorsanız benden bir tavsiye, umursar mısınız bilemm ama, önce uzun bir süre karakterini ve ailesini inceleyin, kıskançlık gibi, anlayamadığınız garip şeyler sezeceksiniz muhtemelen, uzaklaşmaya bakın. Bence bir kadının kendinize göre kaliteli olup olmadığını anlayamazsınız.
Günümüzde ne yazık ki internet teknolojisindeli gelişmelerle birlikte görmemezlik yok olmaya başladı, fakat yerini daha zor anlaşılan ve daha fena bir özelliğe bıraktı: sonradan görmüşlük. Eğer bir kadın sonradan görmüş değilse kalitelidir.
tartmak.
eskiden hamam kullanırlardı. Şimdi noldu o işler ?