bugün

bir kadının güçlü erkeği severken, bir de her yönden güçsüz erkeği severken ki uyguladığı sevme biçimidir.

26 yıllık yaşantımda sürekli analiz ettiğim bir şey. ve bu tecrübe ile bir vecize patlatıyorum.

kadınlar güçlü erkeği kadınlık duygusu ile sever, güçsüz erkeği annelik duygusu ile..

yadsınamaz bir gerçektir, çünkü güçlü erkek sahiplensin beni ister, güçsüz erkeğide sahiplenmek ister... işte güçsüz erkek hep bu yüzden kaybeder.

çünkü kadınlar aslen sahiplenilmek ister.

kızlar? söz sizde.
güçlü erkek başka gözle sevilir.
güçsüz erkek sahiplenme , koruma içgüdüsü ile sevilir.
kastan falan bahsetmiyoruz dimi?
Güçlü erkeğin göğsüne yatıyoruz, güçsüz erkek göğsümüze yatıyor.

Bir erkeğe mutlak güçlü ya da mutlak güçsüz diye yaklaşılmamalı. Bazı zamanlar, sürekli güçlü olmaktan güçsüz düşüyorlar sanırım, normal.
aydınlanma bütün kriterleri yerle bir eder, boşuna kafanızı yormayın, hele kadınlara hiç danışmayın. bu tür konularda dürüst olanına rastlama olasılığınız 35 üzeri 25'te 1'dir.
'Kadın sahiplenilmek ister' kısmıyla ilgili sorunum var. Bana soracak olursanız, güçlü erkek sevmenin kadınların hayatında ki baba faktörüyle ilgisi var. Hepsi olmasa da çoğu kız babasını güçlü, sağlam karakterli(olmasa bile) görerek büyür. Siz hiç ezik büzük duran he kızım evet kızım diyen baba gördünüz mü? muhtemelen hayır. olsa bile binde bir. işte bundan dolayı kadın güçlü erkeği gördü mü babayla bağdaştırıyor hemen. Hayatında ki baba sevgisinin devamı olarak gördüğü için güçlü erkeği seçiyor. Bi' nevi erkeklerin büyük memeli kadınları çocuğumu iyi besler diye seçmesi psikolojisi gibi bir şey.
Vurduruyordur.