bugün

(bkz: halat)
kendini hatuna hep ulaşılmaz ve anlaşılmaz biri gibi lanse etmek.
(bkz: köpek büyüsü)
(bkz: 4 s kuralı)
(bkz: şirinlik muskası)
paradan uzun bir tasma yap, kadın kendiliğinden kendi boynuna takacaktır zaten.
arkadaşlarına, kıyafetine, hareketlerine karışmadan finno köpeği gibi yanında seni dolaştırmasına izin vermek. merak edilecek birşey yok oda verecektir.
-dur yaşını ben tahmin edeyim, 18 dimi? hadi taş çatlasın 20 dimi doğru bildim? (karşıdakinin en az 30 olduğunu bile bile)
Uzun boylu ve yakışıklı olmak. Ayrıca paralı olmak. Bunlara sahipseniz şahsiyete ait diğer hasletlere sahip olmasanız da olur.
kendini ağırdan satmak, sevdiğini belli etmek, ama zırt pırt söylememek.
en iyi yol, bu konuda bir yol bulmak için arayışlara girmeyen bi bünyeye sahip olmak.

(bkz: akışına bırak)
çok iyi pompalamak listenin en başında gelir.
Kadın aşık olmayı koyduysa aklına, zaten siz ne yaparsanız olacaktır. Çok kasmaya gerek yoktur.
kadını bağlayamazsınız.
not; erkeğim.
tabi ki de limitsiz kredi kartı.
(#12693913)yeterlidir.
sanki bırakırsa kaçarmışsınız gibi davranın, cool tavırlar falan. siz ondan kaçtıkça o size yaklaşacaktır. tabi bu durum kısa bir süre için geçerlidir. sonra kadın bu tavırlarınızdan sıkılacak 'ne halin varsa gör be' diyerek ortamdan uzaklaşacaktır.
bir kadını kendine bağlamanın yollarını düşünmemek.*
Bir- iki gün ilgi gösterip sonra ortalardan kaybolmak. Şok saldırıları yapmalısınız. Her insan sevilip, poh pohlanamyaı ister. Üzerindeki yoğun ilgi bir anda ortadan kaybolunca kadın özler. Özleyen kadın bağlanır. Eynısı özlenen erkek için de geçerlidir. Gösterin ama hemen vermeyin.
kadın mal değildir ki kendine bağlayasın. ne yaparsan yap, canı isterse çeker gider.
her gün sen kimsin diyip tanımamazlıktan gelmektir. Takmıyorum havalarında olmaktır ve harbiden takmamaktır bi' kadını kendine bağlamanın yolu.
(bkz: zorla güzellik olmaz)
yalnız geçirdiğiniz her anı hayallerinizle süsleyin. şahsi bi' bedenin uzak duruşu o kadar yalancı ki şimdi. evet tam da şimdi. büyülerken hayat yosma göz kırpmalarıyla bizi ve biz olabilenleri. aldanışımız bağlanmamızdandır. evet sonra tam da sonra. sonbahar yok olacak ilk emanetini sunmuşken bize. saçların adına yakışmayan bi' rüzgara kapılmış dalgalanıyorsa. sen benden ve ben gibilerden uzak karşılıyorsan sonbaharı. bağlanmak? baharın, ilk emanetine isyanıdır. bağlanmak? sigara dumanın arkasına gizlenmiş bi' galata çığlıdır. fotoğraf karesindeki sümüklü çocuktan daha fazlasıdır. tek birayla yüz midye yemektir. tebessüm bi' istanbuldur. kayan hiç bi' yıldızdan umut beklememektir. bağlanmak dolu dolu bi' sen-siz'liktir. söylesene, sen kim oluyorsun? yolları bağlanmış bi' tutku olarak sadece ve sadece endişesin.
evet önce tam da önce, hayalleri süslerken ben ve benim gibiler. sonrasıydın sen. sen, hep sonrası...
anlayışlı olmak. azıcık anlayış arkadaşım, kalas olmamak lazım.
dürüst olun.
ilgi gösterin.
bencil olmayın.
sevin.

kadından kadına farkeder tabi,onu tartışmıyoruz. *
güncel Önemli Başlıklar