bugün

bunu yapmadan evvel iyi düşünün.
başarırsanız ve bunu hissettirirseniz.
bir aşık kazanacaksınız.
ki kalpten öpmeyi bilen adam da aşıktır.

sevmeyi bilmek büyük bir yürek ve tertemiz bir kalp gerektirir.
Biraz daha aşağı inerseniz memesini öpebilirsiniz.
türkiyede ki kızlar napıyor bu amk barzosu mememi yalayacak geri çekilmeliyim diyecekleri için başarısızlıkla sonuçlanacak eylemdir.
Yürek yahnisi daha güzel olur bence hem karın doyurur ekmekle yiyince.
kolaylıkla yapabileceğim,
ancak asla yapmayacağımdır.
Kadın bypass operasyonu geçirirken doktordan rica edilir dolayısıyla kalp mucuk mucuk öpülür.
Ya aşk için romantizmin g.tünü kırıp beylik laflar etmeye gerek yok.
Yine birileri hikaye anlatıyor show yapıyor öpen adam söylemez.
cemal süreya mı oldunuz başımıza amk?

t: boş romantizmdir. hala düşen kaldıysa iq testine gitsin.
Bunu hiç düşünmemiştim.
görsel
yoo, gerçekten hissim bu amk.
düşse de sikmem.
o kadar karaktersiz ve soysuz değilim.
evet.
bir tanesini kalbinden öpmüştüm, seneler önce.
yine olsa, yine aynı kalbi öperim.
bu çocuğu evermemiz lâzım sözlük halki. dedim kesin thanatos uplamıştır üstüne basmışam.

öyle sevgili ayağı bulunan kızdan hayir gelmez. annenle konuş. %100 arama %60 oraninda aradığın özellikte olsun kız, mutlu olmaya evlilik sürdürmeye yeter.
Yazar burada memeyi kasdediyor. Sol meme. Kalp sol meme'nin altındadır. Ne diyelim; ağzının tadını biliyor. Memenden öpüyorum ne kadar banal kaçsa da kalbinden öpüyorum bir o kadar şairane ve romantik. Hem kalbi öpünce meme hemencecik öpülmüş oluyor.
sesinin tınısında kabuslar başlar; çıldırmalar, nöbetler mahvederdi günlerimi. haftalık döngüler haline geliyor! korkutucu anılar; şimdi bile hatırlamaya yeltenince başıma bir ağırlık çöküyor, üşeniyorum artık. sinmiş buram buram, içini saran göğsünde hissettiğin o alev; karanlık ışığın altında geçirdiğin o gecelerini her sabah uyandığında hatırlaman. beraberken romantik ama ayrıldığında hatırladığım o karanlık gecelerin karadeliklere dönüşmesi, hayır dediğin kabuslara dönmesi. 'tanrım yardım etmiyorsun' derdim önceden, şimdi 'sen tanrı mısın?' isyanları var içimde. 'nereden geldi aklına acıyı yaratmak!' haykırışları, ormanın içinde yalın ayak stresimi alsın diye gezdiğim toprakları kuruttum üstünde geze geze, sevmek değil sevdiğimi onun ilişkiye direnip beni kazanmaya çalışmasına rağmen kaybetmenin acısını yaşadım, en değer verdiğim kişiydi! kaybettikten sonra ki alışkanlıklarım tamamen o olmuştu! acıyı öğrendiğimde inancım yok oldu, tanrının olmadığını o zaman düşünebildim. acıdan tecrübemdi bu inançsızlık! 17 yaşında ki bir çocuğa tecrübesiydi bu olanlar. iyi uykular.

insan olduğumu fark ettim gençler, herkes insan.
'şimdi gayet mutluyum çünkü insanın en büyük yaşayabileceği travma, tecrübesini çözümleme sürecinde ki taze ve katlanılmaz yoksunluğudur. valla ayran gönüllü olup herkesi sevebiliyormuşum, şimdi çözdüm insanı' dedim 4 yıl. beyaz yakalı gecelerim başladı sonra, devamını monoton deep house partilerinin çılgın 'after night'ında tahmin edebilirsiniz demek isterdim, partiler anlık bir uyuşturucu gibiydi benim için. çok değil, etkisi mekandan 1-2 metre ileride geçiyor, lazerlerin arasında kaybolurken bir anda kabuslarında buluyorsun kendini yine. nefret kaplıyor içini, bir kere daha ah çekiyorsun belki sonra. sonra sanrılarla acın birleşiyor, kıvranıyorsun evde tek başına. dikenli tellerin üzerine elimi batırmaya başladım bir süre sonra. kendimi iyi hissetmemem zamanla hislerimi pekiştirme gereğinde bırakıyordu beni. kendimi buz gibi suda duş alırken, elime sivri bir kaç bir şey batırıp ani tepkiler verdirmeye çalışıyordum ki çok fazla uyuştum beynimin artık çalışmadığını ve sürekli donuk, karıncalanmış hissiyle düşünemediğimi fark edene kadar. iyi uykular.

kırmayın bir insanı. bir kere kırdıysanız unutmuyor, unutamazsınız o anı. kırılmaktan ziyade kaybetmenin acısıdır sizi bitiren. yeniden başlayabilirsiniz ama geçmişin yükünü geçen ve kaybolan yıllarda anlarsınız bazen. ben defalarca kırdım, ilişkiyi sürdürmek için direnen insanı defalarca bitirdim, acımayıp yaptığım gurur ve bir ton saçmalığı. yükümü ömrüm boyunca hafifletebilecek bir şey ararken pişmanlıklarımı sıralıyorum. hafiflemiyor, acı hafiflemez. sarhoş olana kadar üzülürsünüz, ot ve alkol falan değil sarhoş olana kadar üzülmek. gecelerin kabusa dönmesine isyan bile edemeyecek kadar üzülmek. iyi uykular.
Cahil duygusallığı da bir başka oluyor tabi.

incelikten bu kadar uzak sözlere tav olmak da ayrı bir konu.

Hiç mi şiirden, sanattan duygudan anlamazsınız. Ne kalbinden öpmesi?

Sıçayım sizin dandik duygularınıza.

Ekleme; kahraman y.rakoğlunu acilen bırakmalısınız
amınısikim bir de gay ilan edilmişiz.
gelin sizi sikim de gay olayım tamam.

şiirden anlamaz mısın dediği adamın da basıma hazır şiir kitabının olması ayrı bir ironi amk.
Meriçlikte çağ açıp çağ kapatmaktir .
Kalbini öpmek bahanesiyle başka yerini öpmek istemektir.

Salak mi saniyorsunuz aq?
Şöyle cıvık cıvık romantike bozgunu başlıklar açıyorsunuz yemin ediyorum ben utanıyorum. Yok kalbini öpmek yok aşkın dalağını sevmek Yok bilmem on iki parmak bağırsağını okşamak. ılık ılık iticilik kokuyor.
Kadınların aşık olması çok kolaydır aslında. Dlini anlamak gerek yalnızca ama bu da erkekler için çok zordur, ipler de burada kopuyor tam olarak.
(bkz: organ mafyası)
bir yanağın üst kısmından öpmek değildir.