bugün

Gidemez gitmemeli gidiyorsa sevmiyordur.
Öyle bir gider ki apışıp kalırsın.
Sevgi nedir biliyor musun yeğen?
En çok da severken gidilir.
gider. arkasına bile bakmadan gider.
çok severken sevilmemiş ise durduğu kabahat.
neden gitmesi gerektiğine bağlı olarak değişen durumdur. gitmesi gerekiyorsa gider, yoksa severken kimse gitmek istemez.
Çok sevilen yeterince sevmiyor ve seveni kırmalarının hatta parçalamalarının, yıpratmaların, bencilliklerinin haddi hesabı arşa değmiş ise gider. Bir soru.
Sevgisini köpek gibi kullanıyorsanız her boku yiyip bir insanın saf sevgisinin arkasına sığınıp beni bırakmazki kafasını yaşıyorsanız öyle bir gider ki aşkından ölse de bir eyvallah demez. Siz de bu muydu beni seven diye kırk kez düşünür kafayı yersiniz.

Tuketmeyin bazı şeyleri ibneler.
Gidilir.
Gidilir paşam, gitmeni etkileyecek etkenleri sıraya soksan nemrut dağı diz çöker...
Pişmanlık safhaları kafan da dejavu zincirine girer, işte o zaman nefret edersin kendinden...
2 tarafı da boklu değnek der, sustuklarını duymaya başlarsın...
En son ise, promilleşip günlük geberme dozunu almaya çabalarsın...
Dikkat et, ezgiler saplanmasın yüreğine...
gider. eğer sevdiği onu görmeye tahammül edemiyorsa gider. artık umudu kalmamışsa sevmesi bir anlam ifade etmez gider. gider dee gittiği yerde içindekilerden kurtulabilir mi işte orası şüpheli.
bazen istediğini değilde yapman gerekeni yaparsın. gidilir.
Muş gibi yapar. Gidiyormuş gibi. Geri döner çok geçmeden seviyorsa eğer.

insanlar bazen çok sevse de karşısındaki gitmekten başka çare bırakmıyor eline.

Kendini ve onu bu süre zarfında ölçüp tartar.
Gerekirse gider. Sevgi her şeye yetmiyor çünkü. Karşınızdaki insanın kötu biri olduğu anlamına da gelmez bu gidiş. iki iyi insan da anlasamayabilir en nihayetinde. Ve giderken, hayatının geri kalan kısmında, onun çok mutlu olmasını da gönülden istersiniz.
Bu tablo mümkün gibi görünmese de mümkündür.
Bazen Aşırı Sevgiyi de kaldıramadığı oluyor insanın. Üzgünüm ama bu böyle.
Gider hanımlar beyler...gider...gidilir.

görsel
bir Galatasaraylı olarak tabi ki Alex De souza.
Gidebilir. Çünkü artık sadece kavga ediyorlardır. ilişkileri acı ve ıstırap dolmuştur artık mutluluk uğramaz olmuştur. iki tarafında zararına bir ilişkiyi sürdürmektense daha fazla yıpratmamak için gidilir.
Eğer karşınızdaki sevginizi hak etmiyorsa ve tüm şanslarını harcamışsa evet.
Bazen uzaktan sevmek birlikte olmaktan daha mutlu eder insanı. Çekilmez bir birlikteliktense akla geldikçe küçük bir gülümseme de yeter mutlu olmaya. Gidilen ilk günlerdeki acı zamanla diner gider.
Yalancının biri gelmiştir, doğruyu bulmaya gider insan.
koşa koşa hem de.
Gidiyorum. Onun için gidiyorum. Çünkü çok üzüyorum. Katlanılmayacak biri değilim elbette ama ilişkimizde birbirimizden istediğimiz şeyler farklı. Bu da bize zarar veriyor. Üzüyorum onu. Bu beni kahrediyor. Göz göre göre niye acı vereyim ki.
Gidiyorum.
Hoşçakal.
Bazıları da sırf ibneliğine gider. Hiç gerekmezken, gitmek için gider işte.
cevabı ol(a)mayan sorudur. öyle enteresan hikayeler vardır ki gidene niye gitti diye soramazsın bile. dinlersin boğazına bir yumruk oturur yutkunamaz nefes alamazsın. düşün ki sen dinlerken bu hale geliyorsan yaşayanlar ne haldedir..

hayatın adil olmadığı aşikar. milyarlarca insan yaşamış ölmüş. milyarlarcası yaşıyor ve ölecek. yerlerine gene milyarlarcası gelecek ve bu milyar milyar insanların ancak yüz milyonda biri tam hayalini kurduğu hayatı yaşayabiliyor..