bugün

Bir hayalimin gerçekleşmesi.
Balayında bir akşam yemeğini sahildeki bir masada ,mum ışığında yemek.
norveç'te yaşamak.
görsel

yazamadım.
Mutlu olmak. Yani ne bileyim nasıl günlerden geçiyorsak en büyük hayallerimden biri mutlu bir hayat.
çiftleşmek. onu saymazsak herhangi bir rock grubunda bulunmak.
mezun olmak elime diplomayı almak. o kadar da sığ bir insanım. Daha ilerisi için de hayalim keyifli saglam temelleri olan bir aile kurmak
sevdiğim insanla evlendikten sonra muğla akyaka'da karavanımızda tatil yapmak. sabah erkenden sahilde el ele yürümek ve azmak nehrinin kenarında kahvaltı. kahvaltıdan sonra da tekne turu. bana göre muazzam olur. eğer benimle evlenmek isterse.
Genel olarak mutlu olmak. Detaya inmek gerekirse ana dil seviyesinde ingilizce. Başka bir bok istemiyorum gerisi bende . Öğrenmek için çaba lazım, o da yok.
yanımda sevdiğim ve karavanımla ötüken bozkırlarına doğru yol almak.
Çok gizli söyleyemem: sss almak.
Hayalim ne çok para ne bir ev,
ne doktor olmak.
Bunlar hayal değil çalışarak elde edile bilen şeyler.
Ama bir hayalim var ki gerçek bir hayal.
Ne para ile alınır ne zamanla .. hatta emek bile yetmiyor.
Sadece şansa belki kadere kalmış.

Sevdiğime kavuşmak.
Iyi geceler.
O kadar basit bir şey istiyorum ki, ama gerçekleşmesi de bir o kadar zor ki... sevdiğim insanla iki oda bir salon evde karın tokluğuna yaşayım ama koynumda uyusun. Benim gibi para konusunda aç gözlü bir insanı bile aşk ehlileştiriyor. Yanımda uyusun abi.Muazzam bir şey seni sevmek, aklım almıyor.
https://m.youtube.com/watch?v=Kf68WgOe1eU

6 Nisan, 2018.
tabii yaaa hayal kurmanın sınırı mı var:P

kurun hayalleri, vergisi falan yok, korkmayın:P
bazen insanı hayata bağlayan hayallerdir. benimkisi şuan biraz uçuk bir hayal gibi görünüyor 11 sene boyunca çalışıp hayatımı bir düzene soktuktan sonra evlenip mutlu bir aile kurmak istiyorum.
Prog rock grubu kurmak.
üniversiteyi bitirip kaymakam olmak zor olduğunu bile bile sabrederek çalışarak azimle hırsla bu yolda gidiyorum.
Sanırım en büyük hayalim, sevgimi sevgiyle karşılaması...
kuzey ışıklarına gitmek.
dünya üzerideki keşfedilmemiş güzel şehirleri gezmek.
hayal kuracak birşeylerin hayali.
okudukça aslında ne kadar mütevazı hayallerim varmış dedirten başlık.
maddi olarak hiçbir hayalim yok valla şöyle bir evim olsun, arabam olsun vb. bir daha seçim hakkım olsaydı bu dünyada, mutlu bir aile, kardeş gibi olduğun seni asla satmayan arkadaşlar, bir de beni seven bir adam dilerdim.
kitap ve sigara almaya yetecek kadar da para..

başka dileğim yok benim.
bir hayalimin olması.
Güneşin her yeri ısıttığı bir günde çınar ağacının gölgesinde hayalimin gerçekleştiğini hissedip şükretmek.
anne olmak.