bugün

çok şanslı olmaktır. o da sizin ilk aşkınızsa eğer tadından yenmez bir ilişki olur.

6 yaşındayken tanıştım onunla. sonra dedim ki ben bu çocuğu kendime aşık edicem. yıllar geçti geçti, sonra ne oldu? tabi ki bella bu, istediğini elde edemediği hiç olmamıştır.

aşık ettim kendime. hihih.

edit: kötü kötü şeyler yazıyosunuz. ayrılmıcaz biz. ayrılmıcaz işte. keşke sizler de ayrılmasaymışsınız. sizi terk eden o kızların hepsinin saçı dökülür de kel kalırlar umarım.
En saf duygularini sende yasamasi ve sana yasatmasidir.
Şunu ifade etmek isterim ki; o kişi benim için çok değerli olur..
Büyük sans umarım ilk ve son olur. Çünkü ilk olmak yetmez artık
Hiç başıma gelmedi ama hoş bir şey olduğunu düşünmüyorum. zira bir erkeğin ilk aşkı olmasam da ne yazıkki ilk sevgilisi oldum ve adam bütün hataları bende yaptı. ceFasını ben çektim sefasını başkası sürüyor.
Asla kaybedilmemesi gereken bir durumdur. Eğer size gerçekten aşık olduğundan eminseniz onu hiç bırakmayın. Çünkü ilkler farklıdır. ilk ve tek olmaksa muhteşemdir. Fırsatları değerlendirin. Kaçırmayın ilkleri.
Sadece bir erkeğin değil bir kadının da ilk aşkı olmak matah birşey değil. Önemli olan ilki sonu değil aslında. Önemli olan aşkı yaşayabilmekte, yaşatabilmekte. Yoksa sonlar da unutuluyor, ilklerde. ilkler daha çabuk unutuluyor.
O kadın şanslı da olsa değerinin farkında değildir. Erkeğini üzdüğünde ve gittiğinde çok şey kaçırmış olacaktır.

Kaynak: acı tecrübe.
siz bakmayın bu kızlara. hepsi terkedip gitti o çocukları beni de dahil. kızlar için olmazsa olmaz bir durum değildir.
Genelde ve sonunda terkeden kız tarafı olduğu için erkek malı kendini avutur kendime aşık ettim diye.
Kendini dünyanın en şanslı kişisi hissetmektir. Sonsuz güvenin olduğu bir ilişki olur. bir insanın ilki olmak, hep aklında kalacağını unutulmayacagini bilmek her kadının hayalidir. Her aşk hak edilmeli.
erkek için büyük ihtimalle kötü bir deneyim olacaktır.
ilişki bittikten sonra erkeğin kendi kendine konuşması aşağıdaki gibidir ;
çok sevmiştim be,
kimseyi sevmemiştim onun gibi,
o benim her şeyimdi,
ilk aşkımdı,
bütün geleceğim onun üzerine kuruluydu vs.
erkeğin, ölünceye kadar onu seveceği garantilidir.
Eğer o sizin ilk aşkınız değilse, her zaman bunu yüzünüze vurması haricinde çok güzel bir duygudur.

Çocuksu olur biraz o erkek, acemi, masum olur.
Sevgilim böyledir..
adaylarımı bekliyorum.

(bkz: qızlar takipleşeq)
zordur. çünkü iyi bir ilk olmanız gerekir, aksi onu kötü etkiler.
ona siz öğretirsiniz bir bakıma ilişkinin nasıl yapılandığını, acemidir çünkü.
iğrençtir aynı zamanda, bitmesini ister ama bitiremezsiniz de çünkü, çünkü size zincirlemiştir kendisini adeta ve siz o zincirin ağırlığıyla ezilir nefes alamazsınız.