bugün

evin içinde giydiği şort ve eski tshirtle saç baş dağınık halde evde takıldığı zamandır. nereden mi biliyorum kendimden.
uykudan uyandığında ki dağınık saçlı ve tatlı olduğu an. çok şeker oluyor erkekler uyandıkları anda. yakışıklı erkek her şekilde yakışıklı kısaca.
basket oynamadan önce ısınırkenki hali. saçlar dağınık, kas falan.
karşısındaki kız ağladığı için er kişinin de ağladığı ve ardından birbirlerine güldükleri zamandır.
allah cezamı vermesin kendimden biliyorum *
yakışıksız olduklarından mütevellit, olmayan andır.
siyah gömlek üstüne siyah trençkot giyince de fena oluyolar.
yataktan kalkmış saçları, o pesten gelen sesi ve kısık bakışları.
(bkz: uu beybi)
dövüştüğü an.
kendinden başka kimsenin görmediği andır lakin o saç dışarı çıkarken asla evde tek olduğun zaman ki gibi güzel olamaz, tek başına iken yataktan kalktığında bile aheng ile dans eden saçların dışarı çıkarken hepsi ayrı telden çalar.
kadınlar hapishanesindeki gardiyanın, koğuşa mektup dağıttığı an.
başarılı bir sakal tıraş operasyonunun hemen sonrası. sadece birkaç dakika sürmesi ise işin hüzünlü olan kısmı. o saç nemli kalacak aga.

(bkz: tecrübeyle sabittir)
saçını kestirikten 10 gün sonra, 1 haftalık sakal ve 5 saatlik uykuyla geçirilmiş gecenin ardından ki sabahın 10:32 saati civarı.
yakışıklı değilse yakışıklı değildir , zorlamaya gerek yoktur .
kendisini en yakışıklı hissettiği zamandır. lakin bu duygu ona hatun bağlayabileceği garantisini vermez. zira ya yakışıklısındır ya da değilsindir.
pes oynarken kazandığı zamanlardır.
karate-gisinin üzerine siyah kuşağını bağladığı zamandır. * *
aynaya baktığım her andır.
hatundan hatuna değişir.
kimi duştan sonra der, kimi hüzünlendiğinde beğenir.
motorunun üstünde iken kaskini çıkardığı an. bide hafif kumral ve uzun boyluysa tadından geçilmez.
asik oldugunuz andir. o an kimseyi gormez gozunuz. sadece o vardir karsinizda. bir bakisi/ bir gulusu yeter.
short ve tshirt ile uyanıp yanağını uzattığı an.
oy yerim.
bana her başlık seni hatırlatıyor...
Uyurken.
uzun saçlı arkadaşlar için >> saçlarını böyle savurup yavaşça yere bıraktığı o umursamaz an
kısa saçlı arkadaşlar için >> "recep tayyip erdoğ" an .
Damatlığı giydiği an.
komşu ablanın evde olduğu an.

--spoiler--
komşu: oy oy oyy, erkeğim gelmiş benim. gel buraya yakışıklımmm.
ben: ehehhğhğhüh.

20 sene sonra;
komşu: abla, alinon buradaysa gelmeyeyim ben içeri.

--spoiler--

duygularımı gibtin huuur !!.